Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex reklamları, son dönemlerde kullanımı artan bir yöntemdir. Google kadar olmasa da yıldızı parlayan Yandex arama motoru, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için iyi bir seçenektir. Özellikle Google reklamlarının kullanıcıların karşına sürekli çıkmasından rahatsız olan büyük bir kitle, arama motoru olarak Yandex’i tercih ediyor.

Neden Yandex Reklamları?

Yandex, son yıllarda yaptığı atılımla kendini göstermeyi başarmıştır. Özellikle arama motoru olarak ülkemizde Yandex kullanımı gün geçtikçe artıyor. Bu da reklam etkinliğini doğrudan etkiliyor. Yandex kullanıcı kitlesinin daha bilinçli olması da verimliliği bir hayli artırıyor.

Yandex Direct, Google AdWords’e rakip olarak sunulan bir internet reklamcılığı ürünüdür. Temel prensipte Google AdWords ile aynıdır. Akıllı Çözümler uzman ekibimiz, işletmenizin ürün ve hizmetlerinin Yandex reklam kuralları doğrultusunda özgün ve yaratıcı bir şekilde tanıtımını gerçekleştirir. İstenilen nitelikte hazırladığımız bu reklamlar ile hedef kitlenize ulaşmanız çok daha kolay ve etkili olacaktır.

Yandex Reklamlarının Avantajı

Akıllı Çözümler olarak sunduğumuz profesyonel ve etkili Yandex reklamları hizmeti sayesinde en uygun maliyetle en verimli tanıtımları yapıyoruz. Hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Yandex reklam hizmetimiz web siteniz için birçok avantaja sahiptir. Bunlar:

  • Hedef Kitleye Ulaşma

Yandex Direct ile hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yandex, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara reklamlarınızı gösterir. Böylece web sitenize ziyaret oranlarınız artar ve satış hacminizi genişletebilirsiniz.

  • Bütçe Avantajı

Yandex reklam fiyatları oldukça avantajlıdır. Çünkü Yandex üzerinden yayınlanan reklam kampanyalarınız görüntülendiğinde ücret ödemezsiniz. Sadece kullanıcılar reklamınızı görüp, tıkladığında ödeme yapmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  • Reklamlarınızın Etkisini Ölçümleyin

Yandex üzerinden yaptığınız reklam çalışmalarınızın kaç kişiye ulaştığını her zaman sistem üzerinden öğrenebilirsiniz. Ek olarak istediğiniz zaman ayarları değiştirebilirsiniz.

  • Mobil Reklam

Kampanyalarınızın daha geniş kitlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yandex Direct ile reklamlarınız mobil cihazlarda da gösterilmektedir.

Yandex Reklamları ile İşinizi Büyütün

Ülkemizde Yandex arama motoru Google kadar kullanılmadığından, Yandex reklamları da yeteri kadar bilinmemektedir. Ancak Yandex internet reklamcılığı maliyetlerinin çok uygun olması ve bu alana yatırımın az olması sebebiyle Yandex reklamları değerlendirilmesi gereken son derece stratejik bir öneme sahiptir.

Ayrıca Yandex, kullanıcıların karşısına ilgi alanlarına göre reklamların çıkmasını sağlar. Özellikle gösterim değil tıklanma başına ücret ödenmesi, geri dönüşüm oranlarınızı belirlemenize ve verimliliğin bir hayli artmasına katkı sunacaktır. Yandex reklam ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp