Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Sanal Pos Çözümleri

Sanal Pos Çözümleri

E-ticaret, işletmelerin belirli bir satış noktasından çıkıp, daha geniş kitlelere ulaşmasını ve daha hızlı ödemelere olanak sağlayan önemli bir satış kanalıdır. İşinizi internete taşımak istiyorsanız, en önemli konu olan ödeme alma yöntemleri konusunda iyi bir çözümünüz olması gerekir. Akıllı Çözümler olarak, sektörünüze en uygun komisyonlu sanal pos çözümlerini bulmanıza yardımcı oluruz.

Sanal Pos Nedir?

Sanal pos, alışveriş için banka veya kredi kartı ödemelerinde kullanılan POS cihazının internet alışverişlerinde kullanılan halidir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesi için kullanılan alandır. Kısaca dijital ödeme noktasıdır.

Günümüzde birçok sanal pos firması vardır. Şirketiniz için işinize en uygun firmayı tespit eder, çalışma şartları ve komisyon oranlarını en iyi şekilde size raporlayabiliriz. Seçiminizi yaptıktan sonra Akıllı Çözümler uzman ekibimiz, başvuru ve evrak takibini yürütür. Dilerseniz, e-ticaret sitesine sanal pos ekleme işlemlerini ve testlerini yapabiliriz.

7/24 güvenli ve hızlı bir ödeme imkanı sunan sanal pos, e-ticaret sitesine sahip firmalar için çok önemlidir. Akıllı Çözümler olarak hizmetlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp