Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Kargo Entegrasyon Çözümleri

Her Satışta Kazandıran Kargo Çözümleri

Kargo, e-ticaret siteleri için oldukça karmaşıktır. Gelen siparişleri manüel olarak sisteme girmek ve yönetmek oldukça zordur. Kargo entegrasyon, e-ticaret siteleri ile kargo şirketleri arasında kurulan bir sistemdir. Bu sistem kargo işlemlerinizi tek panelden yapmanızı sağlar.

Fiziksel mağazalarda müşteri gelir, ürünü seçer ve alır. Ancak online mağazalarda satılan ürünlerin müşteriye teslim edilmesi gerekir. E-ticaret için kullanılan kargo entegrasyonu, online müşterilerinizin alışveriş deneyimini önemli ölçüde etkiler. Türkiye’de bulunan 10 farklı kargo firması ile e-ticaret sisteminizi entegre edebiliriz. Akıllı Çözümler olarak sisteminizi stabil çalışır hale getirebiliriz.

E-ticarette Başarının Anahtarı Kargo Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde satılan ürünü tek tıkla anlaşmalı kargo firmanıza aktarabilirsiniz. Hızlı ve kolay teslimat ile işinizin kontrolü daima sizde olsun. Online alışveriş müşterilerinin büyük bir çoğunluğu e-ticaret sitesinin başarısını, teslimat hızı ile doğrudan ilişkilendiriyor. Unutmayın! E-ticaret kargo işlemleriniz ne kadar hızlıysa, müşterinin gözünde o kadar başarılısınızdır. Stabil şekilde çalışmayan bir kargo entegrasyonunuz mu var?  Bize ulaşın ve uzman ekibimiz sisteminizde iyileştirmeler yapsın.

Kargo entegrasyon, barkodlama, sevkiyat takibi ve otomatik takip numara gibi birçok işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca gerçek zamanlı kargo takibi, müşterilerin endişelerini giderir.

Akıllı Çözümler olarak, işletmeniz için en uygun fiyatlı kargo şirketini bulabiliriz ve ayrıca antlaşma süreçlerinin tamamında takipte kalabiliriz. Kargo entegrasyon işlemlerinizi beraber tamamlayalım. Size sadece işinize odaklanmak ve siparişlerin sevkini sorunsuz bir şekilde takip etmek kalsın.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp