Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Performansa Dayalı SEO

Performansa Dayalı Ödeme (PFP) SEO Hizmetleri

Tıklama başına ödeme reklamcılığında en iyi performans gösteren anahtar kelimelerinizin maliyetlerini düşürmeye ne dersiniz? O halde sizin ihtiyacınız olan, Performansa Dayalı Ödeme (PFP) SEO Hizmetleri diyebiliriz. Bu hizmet modeli, aşağıdaki özelliklere sahip şirketler için son derece ideal bir seçimdir:

 • Arama motoru sıralamalarında, site dönüşüm ölçümleri için oldukça önemli olan trafik sürüş terimlerinde dalgalanma yaşayan
 • Geçmişte veya tıklama başına ödeme kampanyalarında hedefledikleri anahtar kelimeler için ciddi oranda yatırım getirisi sahibi olan
 • Performansa dayalı SEO fiyatlandırma planı sayesinde üst düzeyde bir pozisyona gelmiş olmanın kazandıracağı gelirlerin farkında olan

SERP’ler: İlk Sayfa Arama Motoru Sonuçları Sıralama Konumlarının Değeri

Performansa Dayalı SEO Hizmeti sadece “bir veya daha fazla anahtar kelime için iyi performans” ilkesine dayanır. Eğer;

  • Size değerli bir YG getiren, fakat maliyetleri düşürmeyi amaçlayan belirli bir anahtar kelime için AdWords’te yüksek miktarda ödemeler yapıyorsanız,
  • Aramalarda ilk sayfaya çıkmanıza ve bu organik yerleşimin değerinden yararlanmanıza rağmen sonrasında daha aşağıya ve hatta ikinci sayfaya düştüyseniz, Performansa Dayalı SEO Hizmeti almanızın vakti gelmiş demektir.

Organik arama sonuçlarında bu önemli sıralama konumlarına ulaşmanın sağlayacağı getiriyi anlayan şirketler için Performansa Dayalı SEO, çok etkili bir hizmet modelidir. Bu hizmet, hedefledikleri spesifik sonuçlara ulaşmak ve SEO faaliyetlerine yatırım yapmak isteyen şirketler için bir numaradır.

Performansa Dayalı SEO Hizmetimiz ile müşterilerimizin belirli hedeflere nasıl ulaşacağını biliyoruz. Bu nedenle Performansa Dayalı SEO Hizmetimiz, özellikle de yakın zaman içerisinde kaybetme riskleri olan sıralamaları tekrar yakalamak isteyen şirketler için son derece önemlidir.

Google’da İlk Sayfa Konumlarının Önemi Nedir?

Performansa göre ödeme tahmincimizle hedeflemek istediğiniz anahtar kelimeyi girebilir, böylece ilk sayfa konumlarının size kattığı değeri öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu araç markanızın ilk on, beş ya da üç pozisyonlarına ulaştıktan sonraki tahsil ettiği aylık ücretin, tahmini bir fiyatlandırma yapısını da sunar. Performansa Dayalı SEO Hizmetimiz, markanız için belirli bir anahtar kelime sağlar. Sonuçta bu, ödenen SEO’nun gücüdür ve bununla belirli hedefler için çok iyi sonuçlar elde edersiniz.

Performansa Dayalı Ödeme Markanız için Doğru Hizmet mi?

Performansa Dayalı SEO hizmetini satın almadan önce bilmeniz gereken bazı noktalar var. Aşağıdaki özelliklere dikkat ederek, bu hizmetin markanız için doğru strateji olup olmadığına karar verebilirsiniz.

 • Performansa Göre SEO Hizmeti, standart SEO hizmetlerinden daha farklıdır. Eğer birden çok aramada maruz kalma oranınızı artırmak isterseniz, standart SEO planlarımız size en etkili sonucu verecektir. Fakat şirketiniz için gerçek bir satış sürücüsü olan anahtar kelimenin hangisi olduğunu biliyorsanız, Performansa Dayalı SEO Hizmetimiz sizin için en doğru strateji olabilir.
 • Geleneksel SEO kampanyaları geniş ve çeşitli anahtar kelimeleri kapsarken, Performansa Dayalı SEO hedefe daha yönelik bir çözüm modelidir.
 • Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, markanızı mümkün olan en yüksek yatırım getirisini kazandıracak yerleşime ulaştıracak bir strateji geliştirmek için sizinle birlikte çalışır.
 • Performans için ödeme hizmeti, tek dokunuşla çok fazla sayıda hedefe ulaşmaya çalışmaz; bunun yerine anahtar kelimelerden sonra bireysel olarak hizmete devam eder. Ekibimiz, markanız için Google’daki en iyi arama konumlarında sıralamaya odaklanır.

Performansa Dayalı Ödeme Hizmetleri sizin için doğru strateji olduğunda;

 • Performansa Dayalı SEO Hizmeti, web sitenizi optimize etmek için doğru çözüm olmayabilir. Sadece bazı çok özel ve muhtemelen çok rekabetçi terimleri hedefleyebilir, kullanıcıların arama motorlarına yazacakları uzun kuyruk anahtar kelimelere pek fazla dikkat etmeyebilirsiniz.
 • Tamamı eşsiz aramalar olarak bilinen uzun kuyruklu aramalar, çevrimiçi aramaların kabaca % 70’ini oluşturur. Aynı zamanda, sonuçların ilk sayfasında istediklerini bulamazlarsa, kullanıcıların % 49’unun arama sorgusunu değiştireceği de tahmin edilenler arasındadır. Bu yüzden sitenizin sadece belirli arama sorgularıyla değil; aynı zamanda uzun kuyruklu sorgularla da eşleşecek şekilde optimize edilmesi şarttır. Web sitenizi bir kaynak haline getirerek kullanıcıların sitenizde tam olarak aradıklarını bulmalarını istiyorsanız, performansa dayalı SEO sizin için en doğru seçenektir.
 • Ekibimiz çok çeşitli anahtar kelimeler üzerinde rekabet edebilmeniz, tüm trafik ve web sitesi ziyaretçilerinizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için genellikle daha fazla sayıda anahtar kelime hedefleyen bir SEO planını tavsiye eder. Değerli uzun kuyruklu anahtar kelimelerin de dahil olduğu Temel SEO planımız, 30 hedeflenmiş kelime ya da kelime öbeğinde başlar.
 • Çoğu işletme, çok çeşitli anahtar kelimeler içerdiğinde SEO’da daha fazla başarı sağlıyor. Bir PFP planı sayesinde son derece rekabetçi terimleri hedeflemek trafikte büyük bir yükselişe yol açabilirken, satışlarınızı ya da dönüşümlerinizi aynı şekilde artıramayabilir. Eğer internet siteniz bu kısa terimlerle yüksek derecede alakalı değilse, ziyaretçilerin pek çoğunun alışveriş yapmadan sitenizden ayrıldığını görebilirsiniz.
 • Yoğun aylık arama hacmine sahip olan Google’da bir ilk sayfa organik konumu alabilmek, size büyük oranda trafik getirecektir. Kullanıcıların yaklaşık % 80 kadarı ücretli sonuçlar yerine, organik sonuçlara tıklıyor. İlk sayfada sonuç göremeyen kullanıcıların yüzde 49’u, aramalarını değiştiriyor. Performansa dayalı SEO sayesinde daha düşük bir yatırım için trafiğin büyük kısmını sizin tarafınızdan alabiliyorsunuz.

Performansa Dayalı SEO Hizmetinin Sağladığı Faydalar

Performansa dayalı SEO Hizmetinin sağladığı başlıca faydalar;

 1. Ücretsiz “uzun kuyruk” terimler
 2. Ücretsiz anahtar kelime varyasyonları
 3. Arama motorları üzerinden ücretsiz trafik sağlamak
 4. Sadece işletmeniz için en uygun ve değerli olan anahtar kelimeler için ödeme yapma imkanı
 5. Gerçek ortaklık ilişkisi
 6. AdWords ve diğer tıklama başı ödeme bağımlılıklarını kırmak için fırsat
 7. Haftalık olarak yayınlanan konumlandırma raporları olarak sıralanabilir.

Performansa dayalı SEO hizmetlerimiz, herkes için sunulan bir hizmet türü değildir. Hedeflemek istediğiniz anahtar kelimelerin değerini bilmek, yatırımınızın karşılığını alabilmek adına son derece önemlidir. Alanında deneyimli ekibimiz, web siteniz ve belirlenmiş anahtar kelimeler için ilk sayfa sonuçlarının uygun olmasını sağlamak adına web sitenizi değerlendirecektir. Bu sayede geri dönüşünüzün ilk yatırımınıza değip değmeyeceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp