Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

Akıllı Web Tasarım Çözümleri için Doğru Yerdesiniz!

Web siteniz, markanızın internetteki kimliği olarak kabul edilebilir. İnternetin, hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu günümüzde, internette nasıl yer alacağınız çok önemlidir. Bir Web sitesine sahip olmanız, markanız hakkında her türlü bilgi ve detayı vermenizi sağlayarak, size yepyeni müşteri portföyleri kazandırır.

Markanızın en estetik ve etkili görsellerle dijital ortamda var olmasını sağlayan Web sitesi tasarımı, günümüzde firmaların sanal kurumsal kimliği haline gelmiş durumda. Nasıl bir imaj sergilediğinizin en az gerçekte nasıl olduğunuz kadar önemli olduğu günümüzde, iyi bir Web tasarıma sahip olmadan asla istediğiniz izlenime sahip olamazsınız. Bu nedenle Akıllı Çözümler’in; modern, mobil uyumlu, işlevsel, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yüksek geri dönüş ve başarı odaklı Web Tasarım hizmetini almanız, markanızı hayalinizdeki noktaya taşıyacak çok önemli bir adımdır.

Web Tasarımda Hangi Başarılara İmza Atıyoruz?

İnsanların gözünde iyi bir imaj izleniminin, kaliteli bir Web sitesinden geçtiğini bilen Akıllı Çözümler olarak, müşterilerimize en trend ve global çizgilerin yer aldığı Web siteleri tasarlıyoruz. Hızlı açılan Web sitelerinin yanı sıra dönüşüm oranları çok yüksek SEO uyumlu siteler tasarlıyor, yazılımlarımızda güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanıyoruz.

Müşterilerinize vermek istediğiniz mesajları iletmenin en etkili yolu, görsel olarak etkileyici ve kullanımı kolay bir Web sitesi ile onları karşılamaktır. Bunun farkında olan Akıllı Çözümler olarak, hedef kitlenize en uygun görsel mesajları iletmeyi, Web tasarım süresince ilk önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

HTML5 ve CSS3 kod teknikleri kullanılarak hazırladığımız %100 Responsive (Mobil Uyumlu) web sitesi tasarımları ile markanızın online ortamdaki kimliğini en iyi etkili şekilde yansıtıyor, Türkiye’deki tabuları yıkacak pek çok yeni nesil seçenek sunuyoruz.

Web Sitesi Tasarlarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Ürün ya da hizmetlerinizle ilgili vermek istediğiniz mesajları hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırmanızı sağlayan Akıllı Çözümler’in, içeriklerin üretimi ve siteye eklenmesinde dikkat ettiği noktalar şunlardır:

  • Arama motoru optimizasyonun yapılması
  • İçeriklerin mutlaka tasarım ve görsellerle uyumlu olması
  • Hedef kitlenizin kolayca ulaşabileceği anahtar kelimelerin belirlenmesi
  • İçeriklerin, marka kimliğine uygunluğu
Statik ve Dinamik Web Sitesi Nedir?
Statik Web sitesi modelinde, ürün ya da hizmetlerin tanıtıldığı HTML altyapısı, bir defalığına kodlanarak teslim edilir. Güncelleme yapılması gereken durumlarda eğer kod bilgisi bilinmiyorsa, Web sitesinde güncelleme yapmak mümkün olmaz. Dinamik Web sitesi için bu durum daha farklıdır. Dinamik sitede kod bilgisi bilinmese bile istenilen zamanda güncelleme, silme ya da ekleme yapma imkanı sağlayan bir yönetim paneli, site ile birlikte teslim edilir.
Web Tasarım Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?
Web tasarım süreci müşteriden gerekli bilgilerin alınmasından sonra bir tasarım oluşturulması ile başlar. Bu tasarım müşteriye gönderilir ve gerekli olan revizeler yapıldıktan sonra tasarım, yazılım ekibine teslim edilir. Alanında uzman Akıllı Çözümler kodlama ekibi, Google dostu, SEO uyumlu ve hızlı açılabilen bir altyapı ile son trend kodlama altyapısını kullanarak, tasarımları hazır hale getirir. Sürecin son kısmında ortaya çıkmış olan demo tasarım, işlevselliğini görmesi ve değerlendirmesi için müşteriye iletilir. Son olarak site dosya yükleyicisi (FTP) platformu kullanılır ve alan adı üzerinden Web sitesi yayına alınır.
Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Web tasarım fiyatları belirlenirken, öncelikle müşterinin istek ve hedefleri dinlenir. Buna göre istenen Web sitesi dinamik mi kurumsal mı yoksa tanıtım sitesi mi tespit edilir. Eğer yönetim paneli olan yani dinamik bir site isteniyorsa ürün ya da hizmet yönetimi esas alınarak ve kullanıcı ara yüzü ve yönetim kodlaması süresi hesaplanır ve buna göre fiyat teklifi sunulur. Eğer istenen bir kurumsal tanıtım sitesi ise sitenin kaç sayfadan oluşacağı, ne kadar sürede teslim edileceği ve sitede hangi aksiyonların olacağı, fiyatı belirleyen en önemli etkenlerdir.
Mobil Uyumluluk Web Tasarımda Ne Kadar Önemli?
Günümüzde pek çok kullanıcı, internete mobil cihazlarından giriş sağlıyor. Bu nedenle Web sitesi mobil uyumlu olduğunda, hedef kitleniz ürün ya da hizmetinize çok daha kullanışlı ve güvenilir şekilde ulaşacaktır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp