Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon Çözümleri

Son dönemlerin en popüler sektörü, şüphesiz e-ticarettir. Haliyle günümüzde firmalar için e-ticaret sitesi en büyük ihtiyaç haline gelmiş durumda. E-ticaret sektöründe rekabet, reel ticarete göre oldukça fazladır. Rekabet yarışında bir adım önde olmak için birden fazla platformda satış mağazası açabilirsiniz. İyi bir entegre e-ticaret sistemi, size bu avantajı sağlar.

Birçok mağazaya sahip olmak, e-ticaret rekabeti ile mücadele etmenizi sağlar. Ancak bu mağazalardan gelen siparişleri takip etmek için iyi bir entegrasyona ihtiyacınız vardır. Akıllı Çözümler işinizi daha hızlı ve izlenebilir hale getirmek için entegre e-ticaret sistemi kurar ve var olan sistemlerinizi sorunsuz hale getirmek için yapılandırabiliriz. Size de sadece satışlarınızı kargolamak kalır.

E-Ticareti Tek Noktada Yönetin

Faaliyet gösteren tüm pazaryerlerinde satış yapmak, doğru stok yönetimi ve faturalandırma işlemleri için gerekli olan entegrasyon, işimizin sadece bir kısmı. Sizin için e-ticaret sitenizi en iyiye getirmek adına gerekli olan tüm entegrasyonları belirliyoruz ve kurulum süreçlerini son ana kadar takip ediyoruz.

  • ERP & Muhasebe Entegrasyonu

Fatura kesme işlemi için başınızı ağrıtmanıza hiç gerek yok! Sizin için siparişlerinizi kullandığınız muhasebe yazılımına anlık aktaralım.

  • XML Entegrasyon

E-ticaret sisteminize, tedarikçilerinizin yolladığı XML dosyalarınızı düzenli güncelleme planlaması ile entegre edelim.

  • Stok Entegrasyonu

Entegre e-ticaret sistemi sayesinde anlık sipariş takibinizi kolaylaştırın.

  • Reklam Platform Entegrasyonu

Facebook, Yandex ve Google reklamları için gerekli olan ürün entegrasyonlarınızı sorunsuz bir şekilde yapılandıralım.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp