Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medyadaki Akıllı Çözümünüz

Akıllı Çözümler sosyal medya uzmanları, Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetini, Halka İlişkilerin Temel İlkeleri ışığında şekillendirir. Müşterinizle çift yönlü iletişim kurmanız konusunda hassas davranarak, firmanız ile doğru bilgileri vermek için daima iletişimde kalır.

Her zaman sabırla, yineleme ve süreklilik ilkesine bağlı kalarak çalışan Akıllı Çözümler sosyal medya ekibimiz, çalışmalarını yaparken marka imajınızı korumayı ilke edinir.

Sosyal medya platformları, işletmelerin kurumsal kimliklerini insanlara en iyi şekilde aktardığı platformların başında geliyor. Çünkü pek çok kişi hizmet ya da ürün satın almadan önce mutlaka sosyal medyada araştırma yapıyor ve firma hakkında bilgi topluyorlar. Bu da sosyal medya danışmanlık şirketleri ile iletişime geçerek profesyonel hizmet almayı zorunluluk haline getiriyor.

Rakipleriniz arasından sıyrılarak sektörünüzde lider firma olmak ve müşterilerinizden hızlı geri dönüşler almak istiyorsanız, vakit kaybetmeden Akıllı Çözümler ile iletişime geçin.

Akıllı Çözümler Sosyal Medya Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsar?

Akıllı Çözümler’in profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti,

  • Sosyal Medya hesaplarınız markanızın adını taşır ve profesyonel ekibimiz tarafından aylık olarak yönetilir.
  • İçerik üreticilerimiz ve grafikerliğimiz ortak çalışmasıyla günlük postlar tasarlanır. Özel günler ve hafta sonları için birbirinden dikkat çekici postlar oluşturulur ve paylaşılır.
  • Paylaşımlar Facebook, Instagram ve diğer tüm sosyal medya hesaplarınız üzerinde eş zamanlı olarak yapılır.
  • Paylaşılan içerikler profesyonel sosyal medya uzmanlarımız tarafından takibe alınır. Takipçileriniz detaylandırılarak, firmanızın potansiyel müşterileri haline getirilir.
  • Her sosyal medya platformunuz için ayrı bir strateji geliştirilir. Bu stratejiler sayesinde kitlesel ya da bölgesel olarak tanınmanız sağlanır. Uzman ekibimiz reklam sürecini günlük olarak takibe alır, detaylandırır ve rapor haline getirir.
  • Ekibimiz, paylaşılan içerikleri günün belli saatlerinde sürekli incelemeye alır. Takipçilerinizin dikkatini çekecek içerik ve tasarımlar çeşitlendirilerek, yeniden onların beğenisine sunulur.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetimizin Aşamaları

Akıllı Çözümler olarak sunduğumuz Sosyal Medya Danışmanlık Paketleri için hizmet aşamalarımız şu 5 aşamada gerçekleşir:

1.İçerik Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti verirken öncelikli olarak dikkat ettiğimiz noktalardan biri içerik yönetimidir. Sosyal medya hesaplarınız, kurumsal imajınızla uygun olacak şekilde daima güncel tutulur. Web sitenizdeki hizmet ya da ürünleriniz ile marka değerleriniz, sosyal medya hesaplarınız için uyumlu hale getirilir. İçerik üreticilerimiz ve grafikerlerimiz birlikte çalışarak ürettiği yaratıcı postlar, sosyal medya hesaplarınızda paylaşılır.

2.İtibar Yönetimi

Akıllı Çözümler’in deneyim ve profesyonelliğine güvenerek emanet ettiğiniz sosyal medya hesaplarınız, uzmanlarımız tarafından ekip çalışması yapılarak takip edilir. Görsellere yapılan yorumlar ve DM kutusuna gelen mesajlara en kısa sürede cevap verilir. Bu cevaplar daima “İki Yönlü İletişim” tekniğini kullanarak verilir ve kurumsal itibarınız böylece daha da artar.

3.Planlı Çalışma

Uzman ekibimiz, Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetinin planlı ve programlı bir çalışma gerektirdiğinin her zaman bilincindedir. Bunun için sosyal medya hesaplarınızda paylaşılacak tüm içerikleri büyük bir sabır ve plan içerisinde gerçekleştiriyor, sonrasında hepsini raporluyoruz.

4.Firma İmajına Göre Strateji Belirleme

Danışmanlık hizmeti verirken öncelikle firmanızı yakından tanıyor, web sitenizin her sayfasını inceliyoruz. Grafikerlerimiz ve içerik üreticilerimizin ortak çalışması ile kurumsal kimliğinize uygun stratejiler belirliyoruz.

5.Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Danışmanlık hizmetlerimizde, günümüzde adeta vazgeçilmez olan dijital pazarlama konusuna son derece değer veriyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetiminde Google Adwords, Google Haritalar, SEO Çalışmaları ve Programatik Reklamcılık konularına gereken hassasiyeti gösteriyor, size bu konular hakkında gereken bilgileri iletiyoruz.

Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlarımız

Akıllı Çözümler ekibinin deneyimli sosyal medya uzmanları, alanlarında profesyonel çalışmalar ve harika başarılar sağlamış kişilerdir. Bizden alacağınız danışmanlık hizmeti grafikerler, metin editörleri ve SEO uzmanları tarafından sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp