Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Arama Motoru Pazarlama

Arama Motoru Pazarlaması ile Markanızı Büyütün

Dilimizde “SEM” olarak bilinen Arama Motoru Pazarlaması, hizmet veren işletmelerin internet üzerindeki arama motorlarında daha ulaşılabilir hale gelebilmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür. Bu çalışmalar içerisinde SEM ile en çok özdeşleşmiş olan ise şüphesiz web siteleri için de popülerite sağlayan Adwords’tür.

Aynı zamanda SEM, dijital pazarlama ajanslarının sıkça kullandığı pazarlama tekniklerinden biridir. Dolayısıyla SEM’i yalnızca bağımsız ve ayrı bir pazarlama yöntemi olarak değerlendirmek yerine dijital pazarlamanın önemli bir parçası olarak düşünmek daha yararlı olacaktır.

SEM ile Artan Nitelikli Satışlar

Akıllı Çözümler olarak sunduğumuz Arama Motoru Pazarlaması hizmeti ile markanızın büyümesine destek oluyor, işletmenize çok değerli ve nitelikli satışlar sağlıyoruz. Şirketiniz için marka bilinirliği ve gelirinin oluşturulmasında aktif rol oynuyoruz. Satışları teşvik etmek ve ziyaretleri tekrarlamak için harekete geçirici aramalar (CTA), gezinme özellikleri ve çok daha fazlasını düzenliyoruz.

SEM hizmetimiz sayesinde web sitenizdeki verilerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizin, arama motoru sonuçlarında öne çıkmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Arama motoru reklamlarınızı, hedef kitlenize en doğru zamanda ulaşmak için nasıl ayarlayacağınızı ve yönetebileceğinizi en iyi bilen ekibimiz, size destek olmak için her zaman hazırdır.

Eğer dijital reklamcılık ve online pazarlama yöntemiyle daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak isterseniz, Akıllı Çözümler Arama Motoru Pazarlaması, sizin için ideal bir seçenektir. Bu seçeneği değerlendirerek web sitenize gelen trafiği, dönüşümleri ve marka bilinirliğinizi büyük oranda artırabilirsiniz.

Neden Profesyonel SEM Hizmeti Almalısınız?

  1. Kendiniz uygulamaya çalıştığınızda çok zor olan SEM, aynı zamanda maliyetli ve zaman alıcıdır. Sık sık web sitenizi en yeni standartlara uygun şekilde güncellemek ve sıralamanızın düşme riski ile karşı karşıya kalmak son derece yorucudur.
  2. Akıllı Çözümler Arama Motoru Pazarlama hizmetimiz aracılığıyla SEO stratejiniz ile PPC reklamlarınızı araştırır, kurar, optimize eder ve dağıtırız. Sonrasında paranızın karşılığını en iyi şekilde almanız için düzenli olarak bunları izler ve raporlarız.
  3. SEM hizmetimiz aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca Arama Motoru Pazarlama hizmetimizden üst düzeyde faydalanmanız için yatırım getirinizi her zaman mümkün olan en yüksek düzeyde tutarız.
  4. PPC ve SEO’ya yatırım yaptığınızda, haklı olarak olumlu geri dönüşler almak istersiniz. Akıllı Çözümler ekibi yeni müşteriler kazanmak, satışlarını artırmak ve marka bilinirliği oluşturmak isteyen firmaların hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırır.
  5. SEM hizmetimiz için iletişime geçtiğinizde her seferinde farklı biriyle konuşma sıkıntısı yaşamazsınız. Hesap yöneticiniz bu aşamada güvenilir bir iletişim noktası işlevi görür.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp