Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Pazaryeri Çözümleri

Pazaryeri Çözümleri

İşlerini internete taşımak isteyen firmaların pek çok alternatifi değerlendirmesi gerekir. Bir firma ürünleri için kendi e-ticaret mağazasını oluşturabilir. Fakat yeni bir e-ticaret sitesi beraberinde büyük zorlukları da getirebilir. Ürünlerin depolanması, kargo süreçleri, ödeme işlemleri ve en önemli faktör olan siteye müşteri çekmek gibi durumlar çok karmaşık süreçlerdir. Peki, bu durumlar karşısında ne yapmalısınız? Firmanız için online pazaryerleri satış kanallarını tercih edebilirsiniz. Böylece hedef kitleye daha hızlı ulaşır ve satış verimliliğini artırabilirsiniz.

İşinize en uygun pazaryerlerini tespit eder, başvuru ve evrak süreçlerini takip edebiliriz. Akıllı Çözümler olarak tüm satışlarınızı tek bir panelden sorunsuz yönetebilmeniz adına entegre sistem kurabiliriz.

Online pazaryerleri, e-ticaretin vazgeçilmez bir iş modelidir. Tüm ürünlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını ve sistemli bir satılmasını sağlayın. İşiniz için gerekli tüm ePazaryeri süreçlerini Akıllı Çözümler ile birlikte kurgulayın ve yönetin. Size sadece işinize odaklanmak ve ürünlerin sevkiyatı kalsın. Tüm pazaryerlerinde mağazanız olsun ve tek noktadan hepsini yönetmek istiyorsanız bize ulaşın. İşinize en uygun pazaryerlerini birlikte seçelim. Başvuru süreçlerinden, ürün satışına kadar her aşamada size destek olalım.

Pazaryerlerinde Satış Yapın

İnternet üzerinden ürün satışlarına yeni başlıyorsanız, sağlam bir sistem ve entegre e-ticaret yapısına sahip olmanız size büyük avantajlar getirir. Eğer e-ticaret siteniz yoksa, Akıllı Çözümler uzman ve tecrübeli ekibiyle birlikte sizin için yeni bir site kurabiliriz. Ayrıca dilerseniz online pazaryerleri açılışınızı ve tüm evrak hazırlıklarınızı beraber yönetebiliriz.

Faaliyet gösteren pazaryerlerinde hali hazırda mağazanız var mı? Bize başvurun ve birlikte tüm iş ve işlemlerinizi tek bir noktadan yönetebileceğiniz şekilde yapılandıralım. Stok sistemi, anlık sipariş görüntüleme ve kargolama süreçlerini özenli bir şekilde yapılandıralım. Stabil çalışan e-ticaret yapısı, %60’a varan tasarruflar elde etmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp