Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Telefon kullanımı her yerde olduğu gibi Türkiye’de de her geçen gün artıyor. İstatistikler gösteriyor ki, kullanıcılar telefonlarında ortalama 20 farklı uygulama kullanıyor. Dijitalde başarılı olmak için mobil uygulamalar artık bir ihtiyaçtır haline geldi. Günümüzde kullanıcılara, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü tanıyan uygulamalar, GSM ağının ulaştığı her yerde çalışabilen bir sistem kuruyor.

iOS ve Android platformlar için mobil uygulamalar ayrı ayrı geliştirilir. Her iki işletim sistemi için farklı gereklilikler bulunur. Ayrıca bu platformların kendine has güçlü yanları vardır. Google ve Apple mühendisleri, her geçen gün platformlarını geliştirmeye devam ediyor. Bulunduğunuz her yerden fatura ödemek ne kadar kolaysa, kurumların tüm hizmet ve ürünlerini akıllı cihazlarla erişilebilir hale getirmek de Akıllı Çözümler uygulama geliştirme hizmetleriyle o kadar kolaydır.

iOS ve Android Platformlar

Akıllı teknolojiler sunan iOS ve Android işletim sistemleri, dünya genelinde neredeyse mobil cihazların tamamında kullanılır. Bu iki işletim sisteminde çalışan mobil uygulamalar, kurumların hedef kitlelerine ve yeni müşterilerine çok daha hızlı ulaşmasını sağlar. Ürün ve hizmet satışında verimlilik önemli ölçüde artar ve müşteri memnuniyetine daha kolay ulaşılır. Hayatı kolaylaştıran mobil uygulamalar sunan Akıllı Çözümler, tek bir dokunuş ile müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Uzman ve tecrübeli çalışanlar ile, ‘çok yıldızlı’ uygulamalar hazırlar.

iOS Uygulama Geliştirme

Akıllı Çözümler, iOS işletim sistemi bünyesinde yer alan; iPhone, Apple TV, Applle Watch ve iPad için birçok çözüm sunar. Akıllı Çözümler mobil uygulama ekibi, Objective C ve Swift yazılım dillerini kullanır. iPhone 3G’den bugüne kadar edindiği tecrübe ile iOS işletim sisteminin güçlü yanlarını birleştirir.

iOS platformuna başarılı mobil uygulamalar oluşturmak için farklı ekran çözünürlüklerindeki verimlilik ve arka plan yazılımının optimize edilmesi, özen gösterilmesi gereken noktalardır. Akıllı Çözümler, ekran ve yazılım performans testlerine büyük önem verir. Hem iOS uygulama geliştirme hem de yayınlama sürecinde bu testleri yapar. Böylece olası değişiklikler en aza indirilir ve süreç daha hızlı ilerler.

Android Uygulama Geliştirme

Android işletim sistemini, Apple ürünleri haricinde neredeyse tüm mobil telefon markaları kullanır. Bu yüzden Google Play çok büyük bir kullanıcı sayısına sahiptir. Android işletim sistemi için yapılan mobil uygulamalar, büyük bir kitleye ulaşma potansiyeline sahip olur. Akıllı Çözümler mobil uygulama ekibi, Android kullanıcılarının alışkanlıklarını ve beğenilerini yakından takip eder. Ayrıca Google mühendislerinin sunduğu çok özel imkanları kullanarak, reytingleri yüksek uygulamalar geliştirir. Böylece markanız, Google Play’ın zengin dünyasıyla bir araya gelir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp