Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

E-Ticaret SEO

E-TİCARET SEO İLE GELİRİNİZ KATLANSIN

E-ticaret sitenizi büyütmek ve gelirlerinizi katlamak ister misiniz? Cevabınız evetse, Akıllı Çözümler E-Ticaret SEO hizmeti, sizin için en doğru seçenektir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO, daha fazla internet kullanıcısının e-ticaret markanızı bulmasını ve sizinle iletişim kurmasını sağlayarak, gelirlerinizi artıran önemli bir hizmettir.

E-Ticarette SEO Neden Önemli?

Kullanıcıların satın alma alışkanlıkları, son yıllarda oldukça değişti. Bu değişim, Google başta olmak üzere arama motorlarının yükselişe geçmesini sağlarken, web sitenizin aramalarda ilk sıralarda çıkmasının önemini bir hayli artırdı. Arama motorlarındaki sıranızı yükselişe geçiren E-ticaret sitesi SEO çalışması, daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlar. Böylece daha fazla sayıda potansiyel müşterini web sitenizi ziyaret eder ve gelirleriniz ciddi oranda artar. Bu nedenle E-TİCARET SEO, online ticaret yapan işletmeler çok önemli bir hizmet modelidir.

E Ticaret SEO Nasıl Yapılır?

Her gün yüzlerce yeni e-ticaret sitesi faaliyetinin başladığı günümüzde rakipleriniz arasından sıyrılmak, hayalinizdeki e-ticaret gelir oranını yakalamak için çok önemli bir adımdır. Bunun için yapmanız gereken ise etkili ve doğru online pazarlama tekniklerine başvurmak olmalıdır. E-ticaret SEO çalışmasının aşamaları ise şunlardır:

 1. Hedef kitlenize ulaşabilmek için anahtar kelimeler doğru şekilde belirlenir
 2. Geri dönüşümün artması için site tasarımına önem verilir
 3. Anahtar kelimeleri çok yoğun şekilde kullanmaktan kaçınılır
 4. Rakip araştırması yapılır
 5. Site içi Optimizasyon gerçekleştirilir

Akıllı Çözümler olarak sunmuş olduğumuz E-Ticaret SEO hizmeti sayesinde, web sitenize hak ettiği değeri kazandırırız. Doğru SEO stratejisini belirleyerek, sitenizi arama motorları ve kullanıcı kullanımı odaklı hale getirebiliriz.

E-Ticaret Sitenizi Üst Sıralara Çıkaracak SEO Teknikleri Nelerdir?

Online ticaret sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkaracak E-ticaret SEO teknikleri uygulayarak, hedef kitlenize daha hızlı ve kolay şekilde ulaşabilir, gelirlerinizi ciddi oranda artırabilirsiniz.

Bu teknikler şunlardır:

 • Her ürün ya da hizmetinize ait manüel olarak girilmiş, özel bir açıklama olmalı.
 • Ürün ve kategorilerde iç linkleme yapmayı unutmayın.
 • Müşterilerinizi, ürünlerin altına yorum yapmaları için teşvik edin.
 • Sitenizin tasarımını sade, rahat anlaşılır ve kolay kullanılır şekilde tasarlayın. Potansiyel müşterilerinizin kategoriler ve ürünler arasında kaybolmasını önleyin.
 • E-ticaret sitenizin mutlaka mobil uyumlu olmasına dikkat edin. Eğer mümkünse sitenizi mobil mağazalarda da kullanılabilir hale getirin.
 • Her URL için ayrı ayrı meta girişleri yapın. Her sayfada özgün bir başlık ve açıklama olmasına özen gösterin.
 • Bütün URL’lerinizin sayfa başlığınız ile optimize edildiğinden emin olun.

 

E-Ticaret SEO Hizmetimizi Neden Kullanmalısınız?

Akıllı Çözümler olarak E Ticaret SEO hizmetimiz, online ticaret sitenizi hem en nitelikli potansiyel müşterilerinize ulaşmak için optimize eder hem de arama motorlarındaki çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmaya odaklanır. Böylece, tüketicilerin web sitenizi bulması son derece kolaylaşır. Uzman ekibimizin çalışmaları sayesinde, e-ticaret siteniz ilk sayfada görüntülenir.

E-Ticaret SEO hizmetimiz ile yenilikçi ve rekabetçi stratejiler belirliyor, arama motoru sonuçlarındaki görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Siz de e-ticaret sitenizi zirveye çıkararak gelirlerinizi katlamak için vakit kaybetmeyen bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp