Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Yerel SEO

Bölgenizde Bulunabilir Olmanın Yolu Yerel SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), markanızın arama motorlarında görünürlüğünü artıran ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayan bir yöntemdir. Yerel SEO ise işletmelerin konumlarıyla ilgiler bilgiler verir. Bu da arama motorlarında daima üst sıralarda yer almanızı sağlar.

Yeni müşteriler kazanmak için yerel aramalardaki varlığınız çok önemlidir. Kendi bölgesinde ki işletmeleri arayan potansiyel müşterileriniz tarafından daha üst sıralarda görünmek isterseniz. Akıllı Çözümler Yerel SEO hizmetimiz, işletmenizin daha fazla kitleye ulaşmasını ve sizi ziyaret etmesi adına üst sıralarda olmanıza yardımcı olur.

Yerel SEO Hizmetinin Faydaları

İnsanlar kendilerine yakın işletmeleri keşfetmek için kolay ve pratik olan arama motorlarını kullanıyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, akıllı telefon kullanıcılarının %95’ı telefonlarını yerel aramalar yapmak için kullanıyor. Sadece bu istatistik bile Yerel SEO çalışmalarının önemini ortaya koyar.

Ürün veya hizmetinizin potansiyel müşterilerinize görünür olması, işletmenize yüksek ziyaretçi sayılarına sahip olacağınız anlamına gelir. Akıllı Çözümler Yerel SEO Hizmeti, hedef kitlenizin arama sonuçlarında en üst sırada gösterilen işletme olmanıza yardımcı olur. Yerel SEO hizmetimizden ve diğer hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

En İyi 7 Yerel SEO Hizmeti

İşletmenizin, arama motorları sonuçlarında en üst sırada yer almak istiyorsanız, Yerel SEO Hizmetlerinden yardım almanız gerekir. En iyi arama sıralaması kazanmak için 7 Yerel SEO Hizmeti şunlardır:

1.Google My Business Optimizasyonu

Google My Business listeleri işletmeler ile ilgili bilgileri içerir. Yerel aramalarda insanlara yakın şirketler arasında görünmesi sağlar. Bu hizmeti talep ederek, işletmenizin Google yerel SEO 3 paketinde görünmesini sağlarsınız. Bu listelerde, bir şirketin web sitesi, adresi, telefon numarası, çalışma saatleri ve görüntüleri gibi önemli bilgiler yer alır.

2.Yerel Kalite Binası

Şirketinizin adı, web sitesi, telefon numarası ve adresi gibi bilgileri içeren yerel alıntılar oluşturabilirsiniz. Alıntı oluşturmak, Bing, Facebook, Foursquare ve birçok sitede yerel girişler kazanmanızı sağlar. Akıllı Çözümler Yerel SEO Hizmeti olarak, alıntılarınızı güncelleyebilir ve web sitenize daha fazla kişinin ziyaret etmesini sağlayabiliriz.

3.Anahtar Kelime Hedefleme

Arama motorlarında en üst sırada yer almak için web sitenize yerel anahtar kelimeleri hedeflemeniz gerekir. Bu, işletmenizin daha fazla yerel aramalarda görünmesine yardım olur.

4.Değerlendirme ve İnceleme Yöntemi

Online incelemeleri yanıtlamak, yerel işletmeler için oldukça önemlidir. Bu incelemeler, web sitenizde ve Facebook, Google My Business gibi üçüncü taraf sitelerde görülebilir. Olumlu veya olumsuz tüm değerlendirmeleri yanıtlamak, müşteri ihtiyaçlarını ciddiye aldığınızı gösterir. İnsanlar işletmenizi ziyaret etmeden önce incelemelere bakar. Yorumlarınızı güncel tutmak, işletmenize daha fazla kişinin ziyaret etmesini teşvik eder.

5.Bağlantı Binası

Arama motorları, siteleri sıralarken bağlantıların kalitesini ve sayısını dikkate alır. Diğer yerel işletmelerden geri bağlantı almak, arama sonuçlarında daha üst sıralarda olmanıza yardımcı olur.

6.Kullanıcı Deneyimi Analizi

Sitenize kullanıcı deneyimi (UX) sağlamak, daha fazla yerel trafik çekmenize yardımcı olur. Web siteniz iyi bir UX sağlamıyorsa, ziyaretçilerin hemen çıkma oranı yükselir. Bu da zayıf bir kullanıcı deneyimine işaret eder. Sitenizin UX’ini iyileştirmek için;

  • Sitenizdeki gezinme ve dahili bağlantıları kolaylaştırın.
  • Sayfa hızı optimizasyon hizmetlerinden yardım alın.
  • Görsel ve etkileşimli öğelere yer verin.
7.Mobil Sorumlu Tasarım

Mobil duyarlı Yerel SEO Hizmeti, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar. Online aramaların büyük bir çoğunluğu mobil cihazlardan gerçekleşiyor. İnsanlar yerel işletmeler hakkında bilgiye ihtiyaç duyarlar. İşletmenizin için mobil duyarlı site tasarımı, birisinin bilgiye ulaşmak için kullandığı aygıtların tamamında web sitenizin iyi performans vermesini sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp