Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Google Reklamları

Google ADS Reklamları

Google ADS reklamları, dijital reklam modelleri arasında çok önemli bir yere sahiptir. Google aramalarında, Youtube platformunda ve iş ortağı web sitelerinde işletmenizin reklamlarının yayınlamasını sağlayan, mükemmel bir reklam seçeneğidir. Hayatın hızla dijital dünyaya taşınmasıyla birlikte işletmeler de hedef kitlelerine internet üzerinden ulaşmaya başlamışlardır.

İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların pek çoğu bir ürün satın almadan önce mutlaka internet üzerinden detaylı bir pazar araştırması yapıyor. Bu da Google ADS reklamcılığı, markanızı potansiyel müşterilerin karşısına çıkarmak için en avantajlı araçlardan biri yapıyor. Akıllı Çözümler Google ADS Reklam hizmeti ile arama sonuçlarında ilk sırada yerinizi alabilir, hedef kitlenizi web sitenize çekebilir ve markanızın, potansiyel müşterilerinizin hafızasında unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.

Google ADS Reklamları Nasıl Çalışır?

Google arama motoruna herhangi bir kelime yazdığınızda, binlerce sonuç karşınıza çıkar. Fakat genellikle tıklanan sonuçlar, ilk sayfada bulunan ilk üç başlıktır. Google ADS reklamları, web sitenizin, ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve markanızın en üst sıralarda yer almasını sağlar.

Google adwords reklamcılığı hizmetinin sağladığı avantajlar, yalnızca arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almanızla sınırlı değildir. Ayrıca reklamınızın ne zaman, nerede ve hangi web sitesinde yayınlanacağına karar verme imkanı da sağlar. İstatistikleri daha kolay analiz edebilir, reklam bütçenizi daha efektif şekilde kullanabilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak hedef kitlenizi, rakiplerinizi ve sektörünüzü derinlemesine analiz ediyor, Google ADS reklamlarını kullanarak ticaret hacminizi büyütmenizi, hedef kitlenize direkt olarak ulaşmanızı ve rakipleriniz arasında lider konuma gelmenizi sağlıyoruz. Satışlarınızı artırarak, markanızı büyütecek Google ADS reklamları hizmeti için vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Google ADS Reklam Çeşitleri

1.Display Reklamlar

Dijital platformlar, bloglar ya da web sitelerinin banner alanlarında pazarlama, reklam, tanıtım ve satış amacıyla oluşturulan görüntülü kampanyalar, “Google display reklamları” olarak adlandırılıyor. İnternette gezinirken karşınıza çıkan görüntülü reklamlar da bu kategoriye giriyor. Display reklamlar aynı zamanda sosyal ağlar, ticari portallar, oyun ve haber siteleri gibi çok çeşitli alanlarda da yayınlanabiliyor. Akıllı Çözümler olarak Display reklamlar üzerinden markanızın ürün ya da hizmetlerini duyurabilir, tanıtabilir ve satışlarınızın katlanmasını sağlayabiliriz.

2.Search Reklamlar

Search reklamlar, Google arama ağında, anahtar kelime gruplarını kullanarak oluşturulan dijital reklam kampanyalarıdır. Bu reklam yönteminde, kampanya için hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre belirlenen anahtar kelimeler, Google ADS üzerinden kampanyaya girilir ve sayfada üst sıralarda yer alınması sağlanır. Search reklamlar, Google arama sayfalarında, haritalar ve alışveriş reklamları bölümlerinde yer alır. Bu reklam modelinde gösterimler için ücret ödenmez. Yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp