Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Youtube Reklam Hizmeti

Youtube Reklam Hizmeti

Youtube dünyanın en büyük video portalıdır ve ülkemizde de oldukça yüksek video izlenmelerine sahiptir. Dolayısıyla Youtube reklamları markaların sıkça tercih ettiği bir mecradır. Bu mecraya yatırım yapmak şirketinizin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasına yardımcı olur.

Neden Youtube Reklamcılık Hizmeti Kullanılıyor?

Youtube video reklamları; geçilebilen veya geçilemeyen, kullanıcı tarafından tıklandığı zaman ilgili web siteye giden bir modeldir. Bu reklamlar telefon, tablet bilgisayar ve akıllı televizyonlarda yayınlanmaktadır. Youtube reklam hizmeti kullanılmasının sebepleri şunlardır:

1.Youtube Aktif Kullanıcı Sayısı

Yatırım yaptığınız bir reklam hizmetinin insanlara ulaştığından emin olmak istersiniz. Youtube reklamları hayal ettiğiniz aktif kitleye ulaşmanız için büyük bir fırsat sunar. İnsanlar bu platformda oldukça uzun zaman geçirirler. Bu da işletmenizin potansiyel müşterilere ulaşmasını kolaylaştırır. İnsanların Youtube’a her gün girmelerini sağlayan nedenler şunlardır:

  • Eğlenceli İçerikler için

Heyecan verici ve ilgi çekici videoları izlemek isteyen kullanıcılar her gün Youtube’u ziyaret eder. Takip ettikleri Youtube fenomenlerini veya en sevdikleri TV şovlarını izlerler.

  • Bir Şeyin Nasıl Yapıldığını Öğrenmek için

Pek çok insan nasıl yapılır vidolarını izlemek için Youtube’a gider.

  • Hizmet ve Ürün Satın Almak için

İnsanlar Youtube videolarında tanıtılan ürünleri satın alma konusunda karar alırlar. Ürün inceleme videoları, kullanıcıları alışverişe yönlendirir.

  • Seyahat Etmek için

Youtube’da farklı bölgelerin birçok videosu mevcuttur. Yeni yerleri ziyaret etmek isteyen ya da o bölgeyi merak eden insanlara yardımcı olur.

İnsanların en çok izlediği videolar aracılığı ile işletmenizin olası satışlara girmesi için fırsat yaratabilirsiniz. Akıllı Çözümler olarak markanızın potansiyel müşterilere kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Youtube reklam hizmeti ve detaylı bilgi için bize ulaşın.

2.Youtube Popülerliği

Günümüzde en popüler içerik biçimi videolardır. İnsanların videolar ile etkileşim kurması, metin bloglarına kıyasla 10 kat daha fazladır. Youtube’da bilgi, görsel olarak temsil edilir. Platformda günlük izlenme ortalaması yaklaşık 5 milyardır. Youtube reklamları, kitlelerinize ulaşmak ve onlarla iletişim kurmak için en ideal mecradır.

3.Video Paylaşımı

Youtube reklamcılık hizmetine yatırım yapmak, paylaşılabilir bir ortama yatırım yapmak demektir. İnsanlar videoları yakın çevresine göstermekten hoşlanırlar. Videoları da paylaşmak kolay olduğundan, işletmeniz çok daha fazla insana ulaşır. Çünkü bir videoda reklamınız varsa, paylaşılan videoda sizin reklamınız da görünür.

Youtube Reklamcılık Hizmetini Kimler Kullanmalı?

Youtube reklamcılık hizmeti sunan bir şirket ile anlaşmak için nedenler:

1.Videonuzu Nasıl Tanıtacağınızı Bilmiyorsanız

Hazırladığınız video içeriklerini daha fazla insana nasıl ulaştıracağınızı bilmiyorsanız, video pazarlama ajansı ile reklamınızı yapabilirsiniz. Akıllı Çözümler olarak videonuzun potansiyel müşterilere ulaşmasında size yardımcı olabiliriz.

2.Zamanınız mı Yok?

İşletmenizin günlük işlerine odaklanmak için Youtube reklamlarının getirdiği avantajlardan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bunun için Youtube reklamcılık hizmetlerimizde yaralanabilirsiniz.

3.Youtube Reklamlarını Nasıl Yapacağınızı Bilmiyorsanız

Birçok işletme, Youtube reklamlarını nasıl yapacağını ya da kampanya sonuçlarını nasıl izleyeceğinizi bilmiyorsanız mutlaka uzman bir ekibe başvurmalısınız. Akıllı Çözümler olarak Youtube reklam kampanalarını yürütme konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. Size bu konuda her zaman destek olmak için hazırız.  Böylece sizde işinize daha çok odaklanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp