Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Twitter Reklam Hizmeti

Markanızı Gündeme Taşıyan Twitter Reklam Hizmeti

Twitter, dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Devlet başkanlarının bile dünyaya seslenmek için kullandıkları bir mecradır. Dolayısıyla markanız adına Twiitter’a reklam vermek oldukça avantajlı oalcaktır.

Anlamı ‘kuş cıvıltısı’ olan twet kelimesinden ismini alan bu sosyal medya sitesinde yazı, video, fotoğraf ve haber paylaşımı yapılabilir. Özellikle gündemi yakından takip etmek isteyenlerin sıkça kullandıkları platformdur.

Twitter Reklam Vermeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Twitter’ın ülkemizde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bu Twitter da reklam verme fikrini ortaya çıkarmıştır. Dakikada 500.000 üzerinde tweet atıldığından, markanız adına yaptığınız pazarlama çalışmalarının kalabalıkta kaybolması kaçınılmazdır. Twitter reklamları, ürün veya hizmetiniz geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. Akıllı Çözümler olarak en doğru reklam kampanyanızı tasarlamanıza yardımcı oluruz. Markanız ile ilgilenme olasılığı en yüksek kullanıcılara, birlikte hazırlayacağımız güçlü içerikler ile ulaşın. Uzman ekibimiz, en doğru kitleye en az bütçe ile ulaşmanızı sağlar.

Twitter Reklam Modelleri Nelerdir?

3 temel seçeneği bulunan Twitter reklamları sırasıyla şunlardır:

1.Sponsorlu Hesap

Bu reklam türü ile kısa zamanda en yüksek twitter takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Sponsorlu hesap, hedef kitlenize ‘kimi takip etmeli’ bölümünde çıkan reklamdır. Sponsorlu hesaplar, arama sonuçlarında en üstte yer aldığından, fark edilme oranı çok yüksektir. Twitter reklam verme ücreti etkileşim başına belirlenir.

2.Sponsorlu Tweet

Sponsorlu tweet reklam modeli, henüz takipçileriniz arasında yer almayan kullanıcılara mesajlarınızın iletilmesini sağlar. Kullanıcılar tarafından, belirlediğiniz anahtar kelimeler aratıldığında öncellikle sizin Tweet arama sonuçlarınız gösterilir.

3.Sponsorlu Gündem

Sponsorlu reklam modeli, kısa süreli kampanyalarda en yüksek kullanıcı sayısına ulaşmasını sağlar. Kampanyanız için belirlediğiniz #hashtag, 24 saat boyunca Trend Topic listesinde en üste yer alır.

Twitter reklamları, ayrıca dil seçenekleri ile yönlendirilebilir. Böylece farklı dil kullanan kitlelere markanızı ulaştırabilirsiniz.

Lead Oluşturma Kartları

Ek olarak Lead Oluşturma Kartları ile kaliteli müşteri datasına sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Akıllı Çözümler reklam ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp