Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

TikTok Reklam Hizmeti

Gençlerin Vazgeçilmezi: TikTok Reklam Hizmeti

500 milyonu aşkın aktif kullanıcısı bulunan TikTok, potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşmanızı sağlıyor. Tamamen görsel içeriğe bağlı olan bu platformda kullanıcılar 15 saniyede videolar oluşturuyor. Ayrıca çeşitli filtreler ile birlikte eşi benzeri görülmemiş videolar yaratılmasına olanak sağlayan Tiktok, özellikle gençlerin büyük ilgisini çekiyor. TikTok reklam verme, markanızın hedef kitlesi gençler ise kendinizi göstermek adına önemli bir fırsat olacaktır.

Tiktok, günlük aktif kullanıcı sayısının fazla olması nedeniyle değerlendirmeniz gereken bir mecradır. Ürün ve hizmetlerinizi TikTok’ta yayınlamak için TikTok Ads kullanılır. Ancak Facebook Ads Manager hizmetinden farklı olarak herkese erişiminiz açık değildir. TikTok reklam fiyatları, her reklam modeli için farklılık gösterir.

Nike, Trendyol, Lipton ve Rexona gibi büyük markalar TikTok üzerinden reklamlarını yayınlamaktadır. Elektronik, Gaming, Turizm, Kozmetik sektörleri açısından oldukça faydalı bir mecradır.

TikTok Reklam Modelleri

TikTok reklam verme modelleri şunlardır:

·TikTok Top View

TikTok uygulamasının ilk açıldığında çıkan reklam videosudur.

·TikTok Brand Takeover

TikTok ilk açıldığında, 5 saniyelik video reklamı veya ekranı kaplayan görseldir.

·TikTok One Day Max

‘Sizin için’ kısmında görünen 60 saniye süren video reklamı.

·TikTok Brand Premium

Bin Gösterim Başı (CPM) maliyeti ile oluşturulan One Day Max reklamıdır.

·TikTok In-Feed Ads Conversion

E-ticaret siteleri için dönüşüm odaklı, aktif kullanılabilen modeldir.

·TikTok Hashtang Challenge

Marka etkileşimi sağlayabileceğiniz etiketlerdir.

Akıllı Çözümler olarak, markanıza TikTok uygulaması üzerinden yapacağımız görüntülü reklam kampanyalarının izlenmesini ve beğenisini arttırabiliriz. TikTok reklam verme ile daha geniş kitlelere markanızı tanıtmak için bize ulaşın.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp