Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Instagram Reklam Hizmeti

Instagram Reklam Hizmeti

İnternet ve mobil cihaz kullanımının artmasını sağlayan teknolojik gelişmeler, özellikle sosyal medya platformlarına olan ilgiyi  artırdı. Dünya genelinde en çok kullanılan Instagram da bunlardan biridir. Özellikle ülkemizde Instagram kullanıcı sayısı birçok ülkeye göre oldukça fazladır. Bu yüzden markaların tercih ettiği mecraların başında gelir. Instagram reklamları, farklı seçenekleri ile hem küçük hem de büyük işletmeler için önemli fırsatlar sunuyor.

Instagram Reklamları ile İşletmenizi Güçlendirin

Yapılan araştırmalara göre Instagram kullanıcılarının %60’ı yeni ürünleri bu mecrada keşfediyor. Bu Instagram’da yapılan reklamların ne kadar güçlü olduğunu gözler önüne seriyor. İletmeniz için Instagram’da reklam vermek istiyorsanız öncelikle bir plan oluşturmalısınız. Başarılı bir reklam oluşturmak için yaratıcı bir göz ve stratejik öngörüler gerekir.

Instagram en son kurulan sosyal medya platformu olmasına rağmen büyük bir kitleye ulaşmıştır. Bu kitleyi en iyi şekilde kullanmak isteyen işletmelere yardımcı olmak için buradayız. Akıllı Çözümler olarak hedeflediğiniz kitleye, en hızlı ve en doğru şekilde ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Instagram reklam hizmeti ekibimiz ile markanızı en yüksek seviyeye taşımanız ve mümkün olan en iyi sonuçları alabilmeniz için sektör güncellemelerini ve değişiklerini yakından takip ediyoruz. Belirlenen bütçe dahilinde, şirketinizi ileriye taşıyoruz.

Instagram Reklam Hedefleri Nasıl Seçilir?

Milyarlarca kullanıcıya sahip olan Instagram, firmaların tanıtımlarını en iyi şekilde yapacaklar bir yer haline geldi. Ancak bu durumu en avantajlı şekilde kullanabilmek için reklam stratejisinin doğru ve hedefinizi açıkça tanımlamanız gerekir. Bu konuda uzman ekimiz sizlere destek olacaktır. Instagram reklamları hazırlığı için dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

1.Farkındalık

Birçok işletme daha fazla müşteriye ulaşmak ve marka birliğini arttırmak için en popüler sosyal medya platformu olan Instagram’ı kullanıyor. Potansiyel müşterilere ulaşmak ve ürünlerini en şekilde tanıtımını yapmak için erişim – sıklık ve video gibi Instagram reklamları kullanılır.

2.Dikkat

Sosyal medyadaki takipçilerinizin dikkatlerini çekmek ve markanız hakkında daha fazla bilgi edinmeye teşvik etmek isterseniz, takipçilerinizi harekete geçirmeye odaklanmalısınız. Trafik, video görüntüleme sayısı ve etkileşim reklamlarınızda öncelikli hedefleriniz olmalıdır.

3.Dönüşüm

Instagram reklamları, satışlarınızı arttırmak ve işletmenizin gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için yardımcı olabilecek güçlü bir reklam türüdür. Dönüşüm kampanyaları şunlardır:

  • Web Site Dönüşümleri

Sizi belirli düzeyde bilen kitleler için web sitenizde dönüşüm sağlayabilirsiniz.

  • Katalog Satışları

Bir e-ticaret mağazasına sahipseniz, Facebook; ürünlerinizin satışı için optimizasyon yapmanıza olanak tanır.

  • Mağaza Ziyaretleri

Instagram reklamlarını, müşterilerinizi mağazanıza fiziksel olarak çekmek için kullanabilirsiniz.

Instagram Reklamlarıyla Kitlemi Nasıl Hedefleyebilirim?

Instagram en hızlı büyüyen sosyal medya platformudur. İşletmenize isteğini kitleye ulaşma imkanı tanır. Ancak bu platform çok fazla kullanıcıya sahiptir. Başarılı bir kitle hedefi markanızın daha fazla takipçi sayısına ulaşmasını sağlar. Instagram platformunda üç temel kitle türü bulunmaktadır. Bunlar:

1.Tasarruflu İzleyiciler

Cinsiyet, yaş, yer ve genel ilgi alanları gibi demografiye göre hedeflenen geniş kişi gruplarıdır. Markalar bu kitlelere daya uygun şekilde içerik ve reklam oluşturabilirler.

2.Özel İzleyiciler

Hesabınızla ilgilenen veya video izleyen kişilerden, sitenizi ziyaret eden kişilerden ve daha fazlasından  oluşur.

3.Bakış Kitleler

Özel izleyicilere benzeyen, ilgi alanlarını paylaşan kitleler.

Akıllı Çözümler bünyemizde yer alan deneyimli ekibimiz sizin için en önemli kitleleri hedefler. Dijital reklamcılık çalışmalarınızın tam olarak ulaştırmak istediğiniz kişilere uyacak şekilde hedef kitlenizi belirlemenize yardımcı oluruz. Böylece reklam bütçenizden en iyi şekilde faydalanabilir, sosyal medya reklam hizmeti hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp