Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Video Reklamlar

Video Reklamlar

Özellikle son yıllarda videolar ve buna bağlı olarak video izleme platformları, büyük ilgi görüyor. Hal böyleyken, dijital reklam ve pazarlama sektörü de hızla video reklam hazırlama çalışmalarına yöneliyor. Video reklamlar; sosyal medyada, çeşitli video izleme platformlarında ve bazı internet sitelerinde karşımıza çıkan kısa süreli reklam filmleri olarak tanımlanıyor.

Video platformları arasında en çok ilgi göreni, hiç şüphesiz Youtube olarak karşımıza çıkıyor. Günde 1 milyar saatten fazla video izlenme süresine sahip olan Youtube’da, günlük yüklenen videoların toplam süresi de birkaç milyar saat seviyesinde seyrediyor. Bu durum Youtube platformunu, video reklamları yayınlamak için en cazip seçeneklerden biri haline getiriyor.

Video Reklamlar Nasıl Olmalı?

Reklam videosu hazırlama süreci, büyük bir hassasiyet ve özen gerektirir. Video reklamlar çok kısa süreli bir izlenme imkanı sunduğundan, mutlaka potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilde hazırlanmalıdır. Bundan sonraki adım ise videonuzu izleyen kullanıcıların videonun tamamını izlemesini sağlamak ve akıllarında kalıcı bir yer edinmektir. Tamamını izlemeseler bile videonun ilk 5 saniyesinde kullanılacak sloganlar, görseller ve animasyonlar ile de izleyenlerin hafızasında yer edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra reklam videolarınızı ve yayınlanacak kanalları hedef kitlenize göre belirlemeniz, reklamdan alacağınız geri dönüşleri ciddi oranda artıracaktır.

Markanızı potansiyel müşterilerinizle buluşturacak reklam videoları, aynı zamanda sizi rakipleriniz arasında ön plana çıkaracak özelliklere sahip olmalıdır. İnternette sayısız video reklam yer aldığından, onlar arasından sıyrılmanız ve ön plana çıkmanız çok önemlidir. Akıllı Çözümler olarak marka kimliğinize uygun, özgün ve ilgi çekici video reklamlar tasarlıyoruz. Bu sayede daha önce yazılı ya da görsel reklamlardan alamadığınız verimi, video reklamlarımız sayesinde en etkili şekilde almanızı sağlıyoruz.

Akıllı Çözümler Video Reklam Hizmetinin Avantajları

Video reklam hizmeti, diğer reklam türlerine oranla çok daha fazla sayıda kullanıcıyla buluşur. Bu da video reklamlarla daha geniş bir hedef kitlesine ulaşabileceğiniz anlamına gelir. Böylece reklamını yapmak istediğiniz ürün ya da hizmetinizi çok daha ilgi çekici şekilde tanıtabilir, potansiyel müşterilerinizin aklına takılan soru işaretlerini kolayca giderebilirsiniz.

Yazılı reklamlarla kolayca anlatamadığınız detayları, video reklamlar sayesinde kolayca gösterebilirsiniz. Bu sayede videonuzu izleyen kullanıcılar neyle karşılaşacağını bilirler ve sürprizlerle karşılama ihtimalleri ortadan kalkar. Markanıza olan güveni ciddi oranda artıracak bu reklam türü, özellikle e-ticaret sitesi olan işletmeler için çok faydalıdır. Akıllı Çözümler ekibinin profesyonel reklam tasarımcıları tarafından hazırlanan video reklamlar, markanıza çok sayıda yeni müşteri kazandıracak büyük fırsatlardır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp