Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Sahibinden.com Reklamları

Sahibinden.com Reklamları

Dijital pazarlama yöntemleri, gün geçtikçe yaygınlaşmaya ve geleneksel pazarlama metotlarının yerini hızla almaya başlamış durumdadır. Sahibinden.com reklamları da en etkili dijital tanıtım ve reklam yöntemlerinden biri olarak öne çıkıyor. Elbette bu durumda Sahibinden.com’ un 48 milyondan fazla ziyaretçisi, 5 milyon aktif ilanı, 7 milyar sayfa görüntülemesi ve yüzbinlerce ürün çeşidine sahip olmasının etkisi de oldukça fazladır.

Emlak, iş ilanları, alışveriş gibi birbirinden farklı 10 kategoride hizmet sunan Sahibinden.com platformu, markanızın reklamlarını geniş kitlelere ulaştırabilmeniz için en etkili platformlardan biridir. Akıllı Çözümler olarak Sahibinden.com’ daki reklam oluşturma sayfasını kullanarak ürün ya da hizmetinizi tanıtan etkileyici reklamlar yayınlıyoruz. Böylece Sahibinden.com platformunun arama sonuçlarında ilk sırada yer almanızı sağlıyoruz.

Sahibinden.Com Reklam Hizmetinin Avantajları

Sahibinden.com reklamları, kullanıcıların konumlarına göre hedefleme yapma özelliği ile dijital medya ve pazarlama alanında öne çıkan platformlar arasında yer alıyor. Üstelik bu platformda imkan ve hedeflerinize göre reklam bütçenizi de kendiniz belirleyebilirsiniz. Ödediğiniz ücretin karşılığını almanızı kolaylaştıran Sahibinden.com sistemi sayesinde analiz yapmanız da oldukça kolaylaşır.

Akıllı Çözümler olarak alanında deneyimli ve profesyonel ekibimizle sektörünüzle ilgili arama sonuçları ve ilan detaylarında doğrudan potansiyel müşterilerinizi hedefleyen gösterimler yapıyor, satışlarınızı katlayarak marka bilinirliğinizi artıyoruz.

Sahibinden.com Reklam Süreci Nasıl İlerliyor?

1.Brief

Sahibinden.com reklam sürecinin ilk aşaması, brief ile başlar. Sahibinden.com üzerinden dijital reklam hizmeti almak isteyen firmalarla toplantılar yapılır ve satışı yapılmak istenen ürün ya da hizmetler, oluşturulmak istenen marka imajı ve satıcılara iletilmek istenen mesajlar hakkında detaylı bilgiler alınır. Sonrasında uzman ekibimiz hedef ve isteklerinizi dikkate alarak, Sahibinden.com’ da markanız için en etkili reklam stratejilerini oluşturur.

2.Reklam İçeriğinin Hazırlanması

Profesyonel ekibimizle, gösterim için değil yalnızca tıklanma için ücret ödediğiniz bu avantajlı reklam platformunda, hedef kitlenizin tüketim alışkanlıkları ve gelir düzeylerini göz önünde bulunduruyoruz. Akıllı Çözümler olarak markanızı zirveye taşıyacak dijital reklam kampanyaları hazırlıyor, sonrasında bu reklamları Sahibinden.com üzerinden potansiyel müşterinizle buluşturuyoruz.

3.Yayınlama

Hedef kitlenize doğrudan ulaşarak marka bilinirliğinizi en üst noktaya çıkaran reklamları, sizin onayınızı aldıktan sonra her gün yüz binlerce kullanıcının ziyaret ettiği Sahibinden.com platformunda yayınlıyoruz. İstatistiksel verileri derinlemesine analiz ediyor, dijital reklamcılık kampanyanızı en ideal şekline getiriyoruz. Böylece ticaret hacminizi artırıyor, markanızın büyümesine destek oluyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp