Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Hosted Exchange

Hosted Exchange

Kurumsal, esnek, genişletilebilir…

Günümüzde firmalar için elektronik mesajlaşma çok önemlidir. Ancak virüsler, DoS saldırıları, solucanlar, istenmeyen postalar ve birçok tehdit etkili mesajlaşma güvenliğini zorlaştırıyor. Hosted Exchange hizmeti, e-posta kaynaklı iletişimde güvenliği ve yönetimini sağlar. Veri şifreleme ile firmanızın gizliliğini korur. Profesyonel e-posta sistemi ile tüm verileriniz güvende.

Hosted Exchange Nedir?

Hosted Exchange, işletmenizin kurumsal e-posta ihtiyaçları için Microsoft Exchange Server’ın sunduğu haberleşme servisidir. Hizmetten yaralanabilmeniz için cihaz yatırımı, lisans satın almanız ve kurulum yapmanız gerekmez. Akıllı Çözümler olarak, karmaşık teknik detaylar ile ilgilenmek zorunda kalmazsınız, basit bir şekilde hizmetten hemen yaralanabilirsiniz. Ayrıca Exchange Mail geniş depolama alanına sahiptir. Kota problemi yaşamadan tüm yazışmalarınızı dilediğiniz gibi arşivleyebilirsiniz.

Her Yerden İşletmenizi Yönetin

Mail trafiğinizi Hosted Exchange ile bulunduğunuz her yerden yönetin. Akıllı Çözümler olarak, tüm yazışmalarınızı, projelerinizi ve toplantılarınızı Exchange hizmeti ile organize etmenizi sağlayabiliriz. Ofis dışında olsanız bile işletmenizin %100 kontrolüne sahip olabilirsiniz. Uzman ekibimizin destekleriyle kesintisiz ve güvenli bir iletişimin rahatlığına kavuşun.

Günümüzde işletmeler, rekabet avantajı yaratmak için uzun vadeli ekonomik çözümlere ihtiyaç duyarlar. Exchange hizmeti minimum maliyet ile uzun vadeli maksimum kazanç elde etmenizi sağlar.

Hosted Exchange Avantajları Nelerdir?

1.Maliyet

Cihaz yatırımı, lisans yatırımı ve iş gücü maliyeti gerektirmez. Ek olarak yazılım, anti-virüs, yedekleme, anti-spam gibi pahalı yazılımlar bu hizmet kapsamında sunulur. İhtiyacınız kadar kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz. Akıllı Çözümler olarak, kurulum, bakım, onarım ve teknik destek konusunda işletmenizin ihtiyacı olan her konuda yanındayız.

2.Zaman ve Mekan

Exchange hizmeti; mobil cihazlar maillerinize kolay ve güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. İnternet olmayan yerlerde bile hesabınızda yaptığınız değişiklikleri, internete bağlandığınız anda senkronize edebilirsiniz. Zaman ve mekan bağımsız e-postalarınızın kontrolü sizin elinizde.

3.Yedekleme

Kaybolan bir e-posta bazen şirketiniz adına binlerce dolara neden olabilir. Exchange mail, verilerinizi yedekler ve 7 gün 24 saat ulaşmanızı mümkün kılar.

4.E-posta Yönetimi

Hosted Exchange; istenmeyen e-postalar için engelle, izin ver veya karantinaya al gibi birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Küçük ekranlar için de basitleştirilmiş kullanıcı arayüzüne sahiptir.

5.Yüksek Güvenlik ve Verimlilik

Verilerinizi, DDOS gibi saldırılardan yüksek güvenlik önlemleri ile korur. Anti-virüs ve Spam uygulamaları ile zararlı kodlar bulunan e-postların size ulaşması engellenir. Exchange hizmeti takvim, Office, randevu dosyalarına hızlı erişim sağlar.

Rakiplerinizden bir adım önde olmak, gelecek planlarınızı sağlam temellere atmak ve işlerinizi kolaylaştıran hizmetlerimiz için Akıllı Çözümler uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp