Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

AVM Reklamları

AVM Reklamları

Günümüzde büyük ya da küçük şehir olması fark etmeden insanların en çok vakit geçirdiği yerler arasında AVM’ler yer alıyor. Hem ekonomik hem de sosyolojik olarak farklı kesimlerden insanların kesişim noktası olan AVM’ler, bu yönüyle markalar içinde dev bir vitrin özelliği taşıyor. Bu sadece AVM içinde mağazası olan markalarla sınırlı kalmıyor. İçeride özel olarak ayrılmış olan reklam alanları ile hali hazırda alışveriş için gelmiş olan kişilere markayı kolayca tanıtma imkanı sunuyor.

Rekabetin her geçen gün hızla tırmandığı günümüzde, rakiplerini geride bırakarak sektöründe lider olmak isteyen markalar her türlü tanıtım yolunu denemek zorundadır. Ulaşılan hedef kitlenin çok çeşitli ve alışverişe hazır olması, AVM reklamı hizmeti almayı çok avantajlı bir hale getiriyor. Aynı zamanda AVM içerisinde yer alan markaların kendi alanlarında en büyük temsilci olması, AVM reklamı yayınlayan markalar için diğer markalarla eş değer ve prestijli bir izlenim sağlıyor.

AVM Reklam Alanları Nelerdir?

AVM reklam alanları, 3 kategoriye ayrılır. Marka ya da firmalar, bu alanlar arasından kendilerine uygun olanı seçer ve potansiyel müşterileri ile iletişim kurmaya özen gösterirler. Bu alanlar şunlardır:

  • Dijital Reklam Alanları: İnteraktif uygulamaların yer aldığı ve dijital reklam içeriklerinin gösterildiği platformlardır. Bunlar; LED ekran ile movieled’dir.
  • Statik Reklam Alanları: AVM’de bulunan fakat dijital gösterimleri olmayan, sabit reklam platformlarıdır. Billboard, duvar pano, giantboard, CLP raket, lightbox, megalight ve megaboardlar, statik reklam alanlarıdır.
  • Özel Uygulamalar: AVM’lerin özel alanlarında bulunan reklam platformlarıdır. Yürüyen merdiven, duvar cam giydirme, döner kapı, fotoselli kapı, vitrin, asansör kapı ve x-ray gibi yerler, özel uygulamalara en güzel örneklerdir.

Akıllı Çözümler olarak markanız için medya planlaması ve detaylı araştırma yapıyor, ürün ya da hizmetiniz için en verimli reklam alanının hangisi olduğunu belirliyoruz. AVM içerisindeki reklam panolarından faydalanarak her türlü tanıtımınızı, en etkin görsellerle gerçekleştiriyoruz. BU sayede marka değerinizi, bilinirliğinizi ve iş hacminizi büyük oranda artırıyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp