Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Raket Reklamlar

Raket Reklamlar

Tutundurma, markaların satış ve tanıtım yapması için kullanılan bir kavramdır. Reklam da tutundurma faaliyetleri içerisinde en etkili olanıdır. Reklamlar sayesinde marka farkındalıkları artar ve tüketiciler, markanın hizmet veya ürünleri hakkında haberdar olur. Reklamcılık alanında en çok kullanılan mecralardan biri olan raket reklamlar, firmaların oldukça ilgi gösterdiği alanlarından biridir.

Raket Reklam Uygulama Alanları

Raket reklam, genellikle otobüs duraklarında veya sokakların belli noktalarında kurulan panolarda kullanılan açık hava reklamı platformlarından biridir. Hareketli ya da sabit olarak iki farklı türde üretilebilen Raket Reklam sayesinde marka ve potansiyel müşteriler arasındaki etkileşim artar.

Raket reklamlar, genellikle yüksek yaya ve araç trafiğinin olduğu bölgelerde kullanılır. Özellikle büyük şehirlerde nerdeyse her noktada bulunan raket reklam panoları, son derece dikkat çeken ve ilgi gören bir reklam mecrasıdır. Şehir meydanları, metro istasyonları, otobüs durakları, hava alanları ve parklar, hareketli raket reklam panolarının en çok kullanıldığı alanlardır.

Raket Reklam Nasıl Olmalı?

  • Raket reklam panolarının mutlaka insanların ilgisini çekecek, kısa ama akılda kalıcı bir sloganla tasarlanmış olması gerekir.
  • Eğer slogan kullanılmayan bir tasarım yapılacaksa seçilecek görsel, fotoğraf ya da illüstrasyon, markayı en iyi ve doğru bir şekilde anlatmalı, alıcının dikkatini çekmelidir.
  • Renkler ya çok dikkat çekici ve çarpıcı ya da soft tonlarda seçilmeli, renk kombinasyonu konusunda hassas davranılmalıdır.
  • Markanızın kimliğine uygun olmalı, kurumsallık dışına çıkmamaya özen gösterilmelidir.

Akıllı Çözümler olarak markanızı en iyi şekilde tanımak için gerekli bilgileri sizden alarak, kurumsal yapınıza uygun etkileyici raket reklam tasarımları oluşturuyoruz. İnsanların yoğun olarak kullandığı güzergahları firmanızın tanıtımı için mükemmel bir fırsata çevirmek isterseniz, mutlaka bize ulaşın.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp