Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Megalight

Megalight Reklamları ile Işıltılı Etki

Sektör fark etmeksizin günümüzde tüm firmalar, birbiri ile yoğun bir rekabet halindedir. Bu rekabet ortamı içinde markaların daha fazla satış yapmaları ve işletmelerini büyütmelerinin yolu, etkili reklam çalışmalarından geçer. Açık hava reklamları arasında yer alan Megalight reklamları da bu çalışmalardan biridir.

Megalight Nedir?

Sektörde bilinen adı Fibermark olan Megalight, boyutları itibarıyla billboard’dan daha büyük bir reklam mecrasıdır. Genellikle billboard ile karıştırılan Megalight; aydınlatmalı, ölçeklendirilmiş ve mükemmel etki sağlayan reklam panelleri arasında en büyük boyutlu olanıdır. Panelin kalite ve büyüklüğü, potansiyel müşterilerinize güç ve prestij imajı yansıtır.

İç aydınlatmaya sahip Megalight panelleri, aynı zamanda güvenlik camı ile kaplıdır. Çift taraflı reklam yüzeyi sayesinde pek çok açıdan izlenebilen Megalight reklam panoları, hedef kitlenizin tamamına ulaşmak için mükemmel bir seçenektir. Aynı zamanda iç florasan aydınlatması ile gece netliği sağlama özelliği de vardır.

Megalight Reklamları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Megalight kullanım alanları, markanın ait olduğu sektöre ve ayrılan bütçeye göre değişiklik gösterir. Megalight’lar, büyük ebatlı bir yapıya sahip olduklarından son derece dikkat çekicidirler. Özellikle de trafik lambalarının olduğu alanlar, Megalight reklamlarının yerleştirilmesi için en uygun yerlerdir.

Rakipleri arasında öne çıkmayan isteyen markalar, mutlaka Megalight reklam hizmetini kullanır. Bu reklam mecrasının en sık kullanıldığı sektörler;

  • Eğitim
  • Gıda
  • Mobilya
  • Tanıtım ve
  • Hizmet sektörü olarak sıralanabilir.

Akıllı Çözümler ekibi olarak, firmanız için son derece ilgi çekici ve prestijli Megalight reklamları tasarlıyoruz. Böylece satışlarınızı artırarak markanızı büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Neden Akıllı Çözümler Megalight Reklam Hizmeti?

Akıllı Çözümler Megalight Reklam Hizmeti kullanılmasındaki en büyük etken, yalıtımlı özel tasarımı sayesinde yağmur ve nemden etkilenmemesidir. Bu büyük ebatlı reklam panolarında kullanılan fiber megalight kağıtlar, oldukça kalitelidir.

Megalight kağıtlar, suya, ısıya, yıpranmaya ve mekanik darbelere karşı dayanıklı bir kağıt türüdür. Ayrıca ebatları da diğer reklam kağıdı türlerine göre çok daha büyüktür. Megalight baskılar, uzun süre beklese bile ilk günkü görünümünü asla kaybetmez. Bu özellikleri ile en fazla kullanılan açık hava reklam türlerinden biri haline gelmiştir.

Kalite algısını destekleyen ve şık görünümleri ile son derece dikkat çeken Megalight reklam panoları, markalar için kampanyalarının daha çok akılda kalmasını sağlar. Firmanızın ihtiyaç ve isteklerine göre hareketli ya da sabit şekilde tasarlanabilir.

Akıllı Çözümler’in uzman reklam tasarım ekibi olarak, hedef kitlenizin beklentileri, istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve bütçenize uygun kaliteli Megalight tasarımları hazırlıyoruz. Bütçenizin tamamını amacına uygun şekilde kullanmanızı sağlayarak, markanız için doğru satın alma stratejisi geliştiriyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp