Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Zaman Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Zaman Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Zaman Hedeflemeli reklam hizmeti ile kitlenize en uygun zamanda ulaşmanızı sağlar. Reklam kampanyalarınız sadece hedef kitlenize ulaşma ve etkileşime geçme olasılığının en yüksek olduğu saatler veya günlerde çalışacak şekilde kısıtlanan bir hedefleme seçeneğidir. Akıllı Çözümler Zaman Hedeflemeli reklam hizmeti ile kampanya bütçenizi en etkin şekilde kullanmanızı sağlarız.

Doğru Zamanda Kitlenize Ulaşın

Yüksek dönüş alabileceğiniz tarih aralığı, gün veya saatlerde reklamını yayınlayın, kampanya bütçenizi en etkin şekilde kullanın. Zaman Hedeflemeli Reklam Hizmeti, reklam içeriğinizi hangi zamanlarda yayınlanacağını belirlemenizi sağlar. Böylece daha fazla potansiyel müşterinize ulaşabilirsiniz. Sizin için bazı kampanya fikirlerini sıralıyoruz;

  • Kahvaltılık ürünler için en uygun saat aralığı; 06:00 – 10:30
  • TV programları için en uygun zaman; yayın saatinden birkaç saat öncedir.
  • Barbekü ürünleri için en ideal günler; Cuma, cumartesi ve pazar
  • Eğlence mekanları öğleden sonra; 15:00 – 23:00
  • Yemek tarifi siteleri; akşam yemeğinden birkaç saat önce

Akıllı Çözümler Zaman Hedeflemeli reklam hizmeti ile iki farklı zaman hedeflemesi yapabilirsiniz. Bunlar;

1.Standart Zaman Hedefleme

Reklamlarınız için başlangıç, bitiş tarihlerini ve saatlerini bu özellik ile belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda standart zaman hedefleme özelliği reklamlarınızın gün içerisinde yayında olması gereken saat aralıklarını belirleme imkanı sağlar.

2.Second Screen Zaman Hedefleme

Reklamlarınız için daha detaylı zaman hedeflemesi yapmak için second screen zaman hedefleme özelliğini kullanabilirsiniz. Standart zaman hedefleme özelliklerine ek olarak, reklamlarınız için saat ve dakika aralıkları belirleyebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak size sunduğumuz hizmetler ve detaylı bilgi için uzman ekimize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp