Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Yeniden Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Yeniden Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Yeniden hedeflemeli reklam hizmeti sayesinde markanızın, müşterileriniz için unutulmaz olmasını ister misiniz? Cevabınız evetse, web sitesi trafiğini hedefleyen ve satışları artırmak için en etkili yöntemlerden biri olan yeniden hedefleme ile bunu mümkün hale getirebilirsiniz.

Yeniden Hedefleme Nedir?

Yeniden hedefleme reklamı diğer adıyla Retargeting, dijital reklamcılık alanında olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Retargeting kavramını özetle açıklamak gerekirse; bir web sitesini ziyaret eden kullanıcılara yeniden ulaşabilmeyi ve bu kullanıcılar farklı sitelerde gezinirken de onlara markanızın reklamlarını göstermeyi sağlayan, özel bir reklam metodudur.

Yeniden Hedefleme Ne İşe Yarar?

Retargeting, web sitenizi daha önce ziyaret etmiş, belirli ilgi alanları olduğu bilinen, mobil uygulamanızı kullanan ya da e-posta listenizde kayıtlı olan potansiyel müşterilerinize yeniden ulaşabilmenize yardımcı olan bir reklam çalışmasıdır.

Ağırlıklı olarak e-ticaret siteleri tarafından kullanılan yeniden hedefleme odaklı reklamlar, çoğunlukla display veya Google alışveriş reklamları olarak karşımıza çıkar.

Neden Yeniden Hedeflemeli Reklamlar?

  • Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş ve ilgili ürünlerinizi incelemiş olan potansiyel müşterilere yeniden ulaşmanızı ve satın alma kararlarını etkilemenizi sağlar.
  • Potansiyel müşterilerin aklında kalıcı bir yer edinerek, marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olur.
  • Yeniden hedefleme sayesinde web sitenizde ürün aramış ya da satın almış müşterilerinize alternatif ürün ve hizmetler sunabilme imkanı verir.
  • Reklamları daha spesifik şekilde oluşturabilmek mümkün hale gelir.
  • Bir hizmet ya da ürünü arayan müşteriler için uygulandığından, geri dönüşüm oranı çok daha fazladır. Bu sayede reklam için ayrılan bütçe en verimli şekilde değerlendirilmiş olur.

Siz de Akıllı Çözümler yeniden hedeflemeli reklam hizmetini kullanarak, potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde yeniden ulaşmak ve hafızlarında kalıcı yer edinmek için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp