Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Teknik Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Teknik Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Reklamınızı teknik parametrelerle kontrol edin. Teknik Hedefleme reklam faaliyetlerinizin, kullanıcıların güncel kullanım durumuna göre yönetmenizi sağlar. Bu hizmet ile kampanyalarınızın teknik özelliklerini belirleyebilirsiniz. Akıllı Çözümler olarak reklam kampanyalarınızı, doğru hedef kitlelere ulaşmasını sağlayabiliriz.

İşletim Sistemi Hedefleme

İşletim sistemi hedeflemeyi, yalnızca belirli bir işletim sistemini kullanan kullanıcılara hedefleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik ile her bir işletim sisteminin belirli bir sürümünü hedefleme imkanınız da olur. Belirli bir işletim sistemi üzerinde bir yazılım geliştiriyorsanız, bu özellik sizin için idealdir. Örneğin; IOS için bir uygulama yaptınız ve reklam vermek istiyorsunuz. Akıllı Çözümler Teknik Hedeflemeli reklam hizmeti ile sade IOS kullanıcılarını hedefleyebilirsiniz. Böylece reklam maliyetini düzenleyebilirsiniz.

Tarayıcı Hedefleme

Sadece belirli bir tarayıcı kullanan kullanıcıları hedeflemek istiyorsanız, bu özelliği kullanmalısınız. Ayrıca tarayıcı hedefleme, her bir tarayıcının belirli bir sürümünü hedefleme imkanı sağlar. Web sitenizin ya da reklam öğeniz tüm tarayıcılarla uyumlu değilse, tarayıcı hedefleme özelliğini kullanarak sadece uyumlu tarayıcılarda reklamınızı gösterebilirsiniz ve web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Cihaz Hedefleme

Cihaz hedefleme, sadece dilediğiniz cihazları kullanan kişileri hedeflemenizi sağlar. Ek olarak her bir yarayıcının belirli sürümlerini de hedefleyebilirsiniz. Akıllı Çözümler uzman ekibimiz, reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanabilmenizi olanak sağlar.  Cihaz hedefleme özelliği ile sadece iphone yada sadece android cihaz kullanıcılarını hedefleyebilirsiniz.

Bağlantı Hız Hedefleme

Bağlantı hızı hedefleme ile belirli bir bağlantı hızına sahip kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik, belirli bir hız altı veya üstü kullanıcılarını hedefleme imkanı sunar. Böylece reklamlarınızın kesintisiz bir şekilde yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. Reklamlarınız için yüksek bağlantı hızına ihtiyaç varsa, yalnızca LTE veya Wİ-Fİ ile bağlanan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.

Ekran Çözünürlüğü Hedefleme

Ekran çözünürlüğü hedefleme özelliği ile kitlenize, ekran çözünürlüğüne göre ulaşabilmenize olanak sağlar.

Tarayıcı Dil Hedefleme

Tarayıcı dil hedefleme özelliği ile hedef kitlenizi, onların anlayacağı dilde hedefleyebilirsiniz. Müşterileriniz ile aynı dili konuşabilir, bu diller ile mesajlar gönderebilir ve onlara özel ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz. Hedef kitlenizin anlamadığı reklamlar ile onlara ulaşmanız çok zordur. Reklamınız ne kadar iyi olursa olsun dil hedefi gösterilmediği taktirde geri dönüşler düşecektir. Akıllı Çözümler olarak, birden çok dili konuşabilen potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

GSM Operatörü Hedefleme

Belirli bir GSM operatörü kullanıcılarını hedefliyorsanız, bu özelliği kullanabilirsiniz. Böylece rakip GSM operatörleri kullanıcılarına özel teklifler ulaştırabilirsiniz.

Akıllı Çözümler Teknik Hedefleme reklam hizmeti ve detaylı bilgi için uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp