Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Lokasyon Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Lokasyon Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Verimliliğini artırmak için etkili bir yol mu arıyorsunuz? O halde Lokasyon Hedeflemeli Reklam Hizmeti, sizin için ideal bir seçenektir. Yerel işletmeler yalnızca bulundukları bölgede hizmet veren kuruluşlardır. Bu işletmeler, Google Harita SEO ve diğer pazarlama yollarını kullanarak yeni müşteriler bulabilir, satışlarını artırabilirler.

Lokasyon Hedeflemeli Reklamlar da bu verimliliğinizi artıran etkili yöntemlerden biridir. Bu reklamlar sayesinde yakın çevrenizde bulunan hedef kitle ve potansiyel müşterilerinize reklamlarınızı görünür hale getirebilirsiniz. Bu sayede size ulaşma fırsatı olan kişiler tarafından görülme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sosyal medya ve Google Ads kullanarak lokasyon bazlı pazarlama kampanyaları oluşturabileceğinizi daha önce duymuş muydunuz? Google’a ait tüm reklam çeşitlerinde kullanabileceğiniz lokasyon ayarlamaları ile reklamlarınızı sadece belirlediğiniz konumlardaki kişiler görmeye başlıyor. Siz de işletmeniz için maksimum fayda sağlayacak bu reklam modelini etkili bir şekilde kullanmak isterseniz, Akıllı Çözümler uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lokasyon Hedeflemeli Reklam Nasıl Yapılır?

Lokasyon hedeflemeli reklam çalışması, genel tabiriyle firmanıza yakın konumdaki potansiyel müşterileri hedeflediğiniz, profesyonel bir pazarlama modelidir. Lokasyon bazlı reklamlar sayesinde işletme ya da mağazanıza ulaşma fırsatı olan internet kullanıcılarını hedefleyebilirsiniz. Bu sayede reklamlarınızın dönüşüm oranlarını artırarak, çok daha verimli bir hedef kitleye ulaşmış olursunuz. Bu avantajların farkında olan pek çok firma Lokasyon Hedeflemeli reklamları kullanarak satışlarını adeta katlıyor ve markalarını çok daha üst bir düzeye taşıyorlar.

Lokasyon hedeflemeli reklam stratejisi, daha önce işletmenizden alışveriş yapmış olan kişilere uygulanabiliyor. İnsanların sosyal medya ya da Google kullanırken konum ayarlarına izin vermesi, reklamların konuma göre belirlenmesini sağlıyor. Böylece Google, Facebook ve Instagram gibi uygulamalar, reklam ağlarındaki reklamları konumları baz alarak gösterebiliyor.

Siz de lokasyon hedefleme sayesinde konumunuza yakın insanları, işletmenize gelme şartı olmadan belirleyebilirsiniz. Özellikle Google arama ağında vereceğiniz reklamlarda, konum içeren anahtar kelimeler kullanabilir, geri dönüşüm oranınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Satışlarınızı artıracak kaliteli kampanyalar oluşturmak için vakit kaybetmeden Akıllı Çözümler ile iletişime geçin. İsteğinizi iletin ve gerisini gönül rahatlığıyla uzman ekibimize bırakın. Kısa sürede çok etkili sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

Lokasyon Hedeflemeli Reklam Çalışmalarının Avantajları

Lokasyon bazlı reklam çalışmalarının sağladığı en büyük avantaj, şüphesiz daha çok geri dönüşüm oranı sağlamasıdır. Örnek vermek gerekirse; normal zamanlarda reklamınızı gören 10 kullanıcıdan sadece biri reklamınıza tıklıyorsa, lokasyon bazlı reklam çalışması sayesinde bu sayıyı 3-4 katına kadar çıkabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı artırmanız ve işletmenizi büyütmeniz çok daha kolaylaşır.

Lokasyon hedeflemeli reklamların sağladığı bir diğer avantaj ise akılda kalıcılığının fazla olmasıdır. Örneğin; Ankara’da yaşayan bir kullanıcı reklamınızı gördüğünde mağazanıza gelmeyi tercih eder ve memnun kaldığı kaliteli bir hizmet alırsa, markanızı unutması oldukça zordur. Bu, özellikle yerel işletmeler için son derece önemli bir avantajdır.

Siz de Akıllı Çözümler’in uzman ekibine ve profesyonel Google Ads tecrübesine güvenerek, Lokasyon hedeflemeli reklam hizmetinin avantajlarından faydalanabilir, satışlarınızı ciddi oranda katlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp