Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Kelime Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Kelime Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Anahtar kelimeler ile her şeyi hedefleyin. Akıllı Çözümler olarak, büyüme potansiyeli olan alanlara doğru bir şekilde tanımlamanıza ve bu sayede web sitenizi yüksek gelir getirisine sahip bir makineye dönüştürebiliriz. Ayrıca istemediğiniz kelimeleri içeren reklam yayınlarını engelleyebiliriz.

Daha önce hedefleyemediğiniz kitlelere, kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile ulaşın. Bu hizmet ile reklamlarınızın yayınlanacağı kelimeleri belirleyerek, sayfa ziyaretçilerini potansiyel müşterilerinize dönüştürebilirsiniz.

Kelime Hedeflemeli Reklam Hizmetinin Özellikleri

  • Bu reklam hizmeti ile kullanıcılara ilgilendikleri ürün sunulduğundan, diğer hedefleme yöntemlerine göre geri dönüşler daha yüksektir. Belirlediğiniz kelimelerin içinde geçtiği URL’leri hedefleyebilir ve site ziyaretçilerinize reklam kampanyalarınızı sunabilirsiniz.
  • Sisteme, hedefleyeceğiniz kelimeleri tek tek girebildiğiniz gibi pratik bir şekilde toplu kelime (.txt, .xls, .xslx formatlarında) ekleyebilirsiniz. Bu sayede tek seferde birçok kelimeyi tek seferde ekleyebilirsiniz.
  • Google üzerinden yayınladığınız bir kampanyanız var ise Google kelime listesini sisteme ekleyebilirsiniz. Ek olarak reklam yayınınızı, istemediğiniz kelimeleri içerene sayfalarda (URL) engelleyebilirsiniz. Örneğin; cinsellik, terör, şiddet vb.
  • Sisteme eklediğiniz anahtar kelimeler kullanıcılar tarafında aratıldığında, URL bazında tespit ederek farklı sitelerde çevrim içi olduklarında yakalayabilirsiniz. Ayrıca kullanıcının aradığı ürün veya hizmet ile ilgili sayfaya reklam vererek sayışlarınızı arttırabilirsiniz.

Akıllı Çözümler kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarına veya ilgi alanlarına yönelik reklamlarınızı tanıtabiliriz. Daha önce hedefleyemediğiniz kitlelere erişim sağlarız ve maksimum düzeyde ulaşabileceğiniz kişi sayısını tutabiliriz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp