Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Envanter Hedeflemeli Reklam Hizmeti

Envanter Hedefleme Reklam Hizmeti

Yerelde ve globalde binlerce web sitesine ulaşın. Tüm envanterler tek bir platformda. Envanter Hedefleme Reklam Hizmeti ile envanterin kendisiyle ilgili hedefleme boyutlarını tanımlayabilirsiniz. Bu hizmet ile eğer bir reklam acentesiyseniz, belirli seyahat sitelerine reklamlarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

SSP Hedefleme

Dünya üzerinde binlerce web siteye, SSP Hedefleme ile ulaşabilirsiniz. Ağımızda bulunan 120’den fazla SSP entegrasyonu ile binlerce web siteye reklam verebilirsiniz. Akıllı Çözümler SSP Hedefleme özelliğiyle, kampanya içeriğinize göre her bir SSP özeline seçim yapabilirsiniz. Ürün veya hizmetinizin reklam kampanyası için sadece display, native, video ya da belli bir coğrafya hedefleyebilirsiniz. Ayrıca mobil, web gibi dikey hizmet sunan SSP’leri hedefleyebilirsiniz.

Envanter Listesi (Whitelist / Blacklist) Hedefleme

Akıllı Çözümler envanter listesi hedefleme hizmetinin bir diğer özelliği de sadece istediğiniz yayıncılarda reklam kampanyalarınızı yayınlama imkanı sunmasıdır. Bu sayede özel yayıncı listesini web sitenizde oluşturabilirsiniz. Her kampanya özelinde reklam yayınlamak için bu yayıncı listelerini seçebilirsiniz.

Site ve Mobil Uygulama

Site ve mobil uygulama hedefleme ile reklam kampanyalarınızı yayınlayabileceğiniz tüm web sitelerine ulaşabilirsiniz. Böylece istediğiniz site ve mobil uygulamaları seçebilirsiniz. Ayrıca reklamlarınızı yayınlamak için dilerseniz web sitesi özelinde kurallar oluşturabilirsiniz. Akıllı Çözümler uzman ve tecrübeli ekibi ile markanıza en uygun reklam kampanyalarını birlikte yürütebilirsiniz.

URL Kuralları Oluşturma

Akıllı Çözümler URL Kural Oluşturma ile reklamlarınızın yayınlanacağı URL’leri kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik ile sayfaları, URL bazında engelleyebilirsiniz.

Akıllı Çözümler ile birlikte reklam stratejinizi belirleyin. Profesyonel kampanyalar sizi rakipleriniz önüne taşısın.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp