Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Whiteboard

Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Filmi

Teknolojinin tanıtım ve ürün videoları alanında getirdiği son teknolojilerden biri, Whiteboard (Beyaz Tahta) animasyon filmi çalışmalarıdır. Akıllı Çözümler olarak izleyicilerde çok daha kalıcı bir algı oluşturmanızı sağlayan beyaz tahta animasyon filmleri oluşturuyoruz.  Bunun için olağan üstü akıllı çözümler üretiyor, izleyicilerinizi etkilemeyi ve algılarını canlı tutmayı hedefliyoruz. Benzersiz görseller, özel çizim yöntemleri ve kaliteli seslendirmeler kullanıyor, videolarınızı çok daha etkileyici hale getiriyoruz. Bu sayede videolarınızın beğenilerini, yorumlarını ve paylaşılma oranlarını büyük ölçüde artırıyoruz.

Whiteboard (Beyaz Tahta) çalışmalarımıza ilk olarak hedef kitlenizi etkileyecek bir senaryo hazırlayarak başlıyoruz. Bu senaryoyu profesyonel şekilde seslendiriyor, sonrasında hareketli karakterlerimizi tasarlıyoruz. Karakterler için sınırsız sayıda revizyon imkanı sunuyor, talepleriniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm değişiklikleri yapıyoruz. Tüm bu çalışmaların sonucunda başarınızın zirveye tırmanmasını sağlıyoruz.

Beyaz Tahta Animasyon Filmlerinin Avantajları

Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Filmi çözümlerinin pek çok avantajı bulunuyor. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

1.Akılda Kalıcılığınızı Artırır

İş dünyasının her alanında rekabet durumu mevcuttur. Dolayısıyla rakipleriniz arasında öne çıkabilmek için hedef kitlenizin aklında kalıcı bir yer edinmeniz gerekir. Beyaz tahta animasyon filmi sayesinde potansiyel müşterilerinizle olan etkileşiminiz artar. Bu da markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin akılda daha çok kalmasını, merak uyandırmasını ve markanız hakkınızda bilgi almaya sevk etmesini sağlar.

2.Mobil Cihaz Kullananların Daha Fazla Dikkatini Çekersiniz

Akıllı cihazların hızla yaygınlaşması, kullanıcıların internete girmek için mobil cihazları tercih etme oranını oldukça artırdı. Yapılan araştırmalar, mobil cihaz kullananların daha fazla video izlediğini ortaya koymuştur. Whiteboard animasyon video çözümlerini kullanarak, hedef kitlenizi ciddi oranda artırabilirsiniz.

3.Ziyaretçilerin Web Sitenizde Kalma Süresi Artar

Beyaz tahta animasyonları sayesinde ziyaretçilerin web sitenizde kalma süresi uzayabilir. Bu durum, web sayfalarınızdan alacağınızı geri dönüşleri ve satışların büyük oranda artmasında etkilidir.

4.E-Postalarınızı Daha Etkili Hale Getirir

Hedef kitle ile e-posta üzerinden etkileşim kurmak, son derece yaygın bir hale gelmiştir. Ancak yalnızca metinden oluşan e-postaların pek çoğu okunmadan silinebildiği ve hatta abonelikten çıkıldığı bile tecrübeyle sabittir. Halbuki etkileyici bir Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Video sayesinde e-postalarınızın etkisini artırabilir, mesajınızı video aracılığıyla doğrudan ulaştırabilirsiniz. Farkındalığınızı artırarak, abone kaybetmenin de önüne geçebilirsiniz.

5.Yoğun Olan Kullanıcılara Daha Rahat Ulaşırsınız

Yoğun bir tempoda çalışan kişiler, ulaşılması en zor olan kullanıcılardır. Bu kişiler için yazılı metinler çoğu zaman sıkıcı gelir. İlgi çekici bir beyaz tahta animasyon filmi ile onları etkileyebilir, sizi fark etmelerini sağlayabilirsiniz.

6.Uluslararası Alanda da Kendinize Yer Edinebilirsiniz

Eğer müşterileriniz uluslararası seviyede ve hedefleriniz çok büyükse, whiteboard animasyon filmleri uluslararası alanda da hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olur. Çünkü görsellik, evrensel bir dildir. Videolara düşük maliyetle farkı dillerde alt yazılar da ekleyerek, videolarınızın herkes tarafından anlaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece tanıtımınızı uluslararası çapta yapma imkanı bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp