Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Mağaza Anons Seslendirme

Mağaza Anons Seslendirme

Alışveriş merkezleri ve mağazalar, sadece alışveriş yapmak amacıyla değil boş vakitleri değerlendirmek için de sıkça gidilen yerler haline gelmiştir. Mağazaya yalnızca gezmek ve vakit geçirmek için gelmiş olan kişiler bile yapılan anonslardan etkilenerek, ürünler hakkında bilgi almaya ve hatta ürünleri satın almaya bile yönlenebilirler.  Kampanyalar ve anlık indirimler gibi müşterilerin dikkatini ürünlere yönlendiren mağaza anons çalışmaları, o anda mağazada bulunan kişilerin satın alma kararlarını etkileyen çok önemli bir faktördür.

Mağaza anons seslendirme çalışması her ne kadar benzer şeyler söylendiği için çok kolay olduğu düşünülse de aslında durum pek de öyle değildir. Mağaza içerisindeki potansiyel müşterilerin, satışının yapılması istenen ürünlere yönlendirilmesi için seslendirmeyi yapacak kişi ve seslendirmenin nasıl yapıldığı gibi unsurlar çok önemlidir.

Yabancı Dil Mağaza Anons Seslendirme

Sektördeki 11 yılı aşkın deneyimimizle başta Türkçe olmak üzere İngilizce, Almanya ve Fransızca gibi çok çeşitli dillerde mağaza anons hizmeti veriyoruz. Müşterilerin mağazada bulunma sürelerini artırmak ve onları rahatsız etmeden ürünlere yönlendirmek için yapılan anonslarda seslendirmenin yanı sıra seçilen müzikler ve ses sistemleri de son derece önemlidir.

Kaliteli şekilde çalışan bir ses sistemi eşliğinde özenle seçilmiş şarkılar çalmak, müşterilerin satın alma kararında etkili olan bir diğer etkendir. Gün boyu mağazanızda seçtiğiniz şarkıların çalmasını, mağazanızda yapılan indirim ve kampanyaların müşterilerinize duyurulması için mağaza radyosu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Akıllı Çözümler Mağaza Anons Hizmetinin Avantajları

Ciddi bir rekabetin yaşandığı ticaret alanında, müşterilerin dikkatini çekmeye yönelik uygulamalar her geçen gün daha önemli hale geliyor. Potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek ve mevcut müşterilerinizi kaybetmemek için onların ilgisini ürünlere yönlendirmeniz gerekiyor. Bunun için mağaza anons çalışmaları oldukça etkilidir.

Mağazanıza özel olarak hazırlanan jingle ve anonslar kullanılarak, satın alınmasını istediğiniz ürünler ve duyurmak istediğiniz yenilikler hakkında müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Aynı zamanda mağaza anonsları ile reklam maliyetlerini ve müşterilerin yanı sıra çalışanların da motivasyonunu artırarak, teknik sorunları da azaltabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp