Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Canlı Yayın Hizmeti

Canlı Yayın Hizmeti

Günümüzde ürün ve hizmetleri geniş kitlelere ulaştırmak ve onları etkilemek oldukça zordur. Herhangi bir ürünü, kişiyi ya da markayı tanıtmanın en verimli yolu canlı yayın hizmeti almaktır. Bu hizmete ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşın. Akıllı Çözümler olarak, internet aracılığı ile her alanda canlı yayın hizmeti sunuyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemizle adımıza yakışır bir kalite gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarda, her sektöre farklı çözümler üretiyoruz. Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yüksek Kalite Üstün Hizmet Canlı Yayın Çözümlerimiz

Canlı yayın konusunda sizlere kesintisiz yayın deneyimi sunmaktayız. Çözümlerimiz ile markanız sosyal medyanın gücünü kullanabilecek ve hedef kitlenize kendinizi daha doğru aktarabileceksiniz. Akıllı Çözümler profesyonel canlı yayın hizmetimize dilerseniz prodüksiyon ve seslendirme olarak da destek sağlıyoruz. Yayınlarınıza özel logo ile benzersiz kalitede HD bir yayın deneyimi sunuyoruz. Yüksek kalite canlı yayın çözümlerimiz:

  • Sosyal Medya Canlı Yayın Hizmeti

Günümüzde televizyon canlı yayınları kadar etkili ve popüler olan bir sosyal medya canlı yayın hizmeti ile geniş kitlelere ulaşın. Kalitesi ve kullanıcı sayısı git gide artan Facebook, Instagram, Twitch ve YouTube gibi platformlarda hedef kitleniz ile doğrudan etkileşime geçebileceğiniz canlı yayın çözümleri sunuyoruz. Akıllı Çözümler olarak, projenizin ihtiyacına yönelik bilgi toplamalı, anketli ve sohbet özellikli interaktif canlı yayınlar yapabilmenizi sağlıyoruz.

  • Web Canlı Yayın Hizmeti

Akıllı Çözümler web canlı yayın hizmetimiz ile sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz.

  • Medikal Canlı Yayın Hizmeti

Tıp dünyasına ilişkin canlı yayınların önemi ve değeri gün geçtikçe artmaktadır. Cerrahi uygulamalardan tıp toplantılarına kadar tüm medikal canlı yayın hizmetini, en doğru mecralarda sizlere sunuyoruz.

  • Kapalı Devre Canlı Yayın Hizmeti

Günümüzde iş dünyasındaki çeşitli kuruluşlar, sadece kendi bünyelerindeki insanların katılması ve izlemesi için canlı yayınlar yapmak ister. Şirketiniz için azami güvenlik ve gizlilik içerisinde kapalı devre canlı yayın hizmeti sunuyoruz.

  • Havadan Canlı Yayın Hizmeti

Drone çekim ile kalabalık topluluğun olduğu dış mekanlarda farklı açılar sunabilecek canlı yayın hizmeti sağlamak ve havadan çekim hizmeti almak mümkündür. Bunu en iyi şekilde sağlayacak olan kurum Akıllı Çözümler, dış mekan çekiminizde size birçok açıdan canlı yayın hizmeti sunar.

  • Spor Canlı Yayın Hizmeti

Pek çok kurum bir spor müsabakasına sponsor olabiliyor ya da katılabiliyor. Bu kurumların canlı olarak spor müsabakasını yayınlaması çok önemlidir. Gelişen teknolojiden en iyi şekilde faydalanarak, spor canlı yayınlarınıza çözümler sunuyoruz.

Akıllı Çözümler olarak sadece canlı yayınlar ile yetinmiyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kreatif ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yenilikçi fikirler üretip sizin için reklam çalışmaları yürütüyor. Reklam ve tanıtım sektörüne yeni bir soluk getirirken, başarılı canlı yayınlara imza atıyoruz. Markanızın hedef kitleye en doğru şekilde ulaşması için yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp