Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Kurgusal İçerik Hizmeti

Kurgusal İçerik Hizmeti

Akıllı Çözümler olarak sunduğumuz kurgusal içerik hizmetleri ile markanızı, rakipler arasında ön plana çıkarıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek kurgusal içerik tasarımlarımız sayesinde satışlarınızı katlıyor, markanızın büyümesine yardımcı oluyoruz.

1.Video Kurgu Hizmetleri

Youtube’un ülkemizde hızla büyümesi, işletmeler için videoları oldukça önemli bir hale getirdi. Hedef kitle ve potansiyel müşterilerine birbirinden ilgi çekici ve kaliteli videolar izletmek isteyen markalar için uzman ekibimiz en kaliteli video kurgu hizmetini sunuyor.

Markanızın video çekimlerini yapmak için dilerseniz kendi ekipmanlarımız ile stüdyonuza gelebiliriz. Dilerseniz de kreatif ekibimizin elindeki stok videolar ve kurgusal yetenekleri sayesinde markanız için profesyonel reklam videoları oluşturabiliriz. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm video kurgu hizmetleri, Akıllı Çözümler’ de sizi bekliyor!

2.Ses ve Video Üretimi

Akıllı Çözümler ekibi olarak markanız için hedef kitlenize doğrudan hitap eden ses ve video çözümleri sunuyoruz. Sektördeki en iyi kamera, mikrofon ve ışıklandırma sistemlerini kullanarak, markanıza değer katacak ses ve video üretimleri gerçekleştiriyoruz.

3.Sesli Makaleler

Her ne kadar nispeten daha az talep edilse de en verimli ve etkili içerik türlerinden biri, sesli makalelerdir. Günümüze kadar blog ve haber siteleri için verdiğimiz pek çok sesli makale hizmeti ile görme engelliler için mükemmel içerikler ürettik. Bu sayede iş ortaklarımıza fark yaratan değerler kazandırdık. Siz Akıllı Çözümler ekibinin ayrıcalıklı içerik hizmetlerinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp