Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

e-Bilet

E-Bilet

Gelişen teknoloji, hayatımızı tek bir tıkla kolaylaştırmaya devam ediyor. Birçok işlem gibi biletler de internet üzerinden hemen alınabilmektedir. Kağıt bilet kullanımını ortadan kaldıran e-bilet, tüm seyahat bilgilerinizi elektronik araçlar vasıtasıyla size ulaştıran bir sistemdir. Ödeme ve rezervasyon işlemleri de kağıt bilet sistemi ile gerçekleşir.

Çağın gerisinde kalmamak, rekabet dünyasında ben de varım demek için Akıllı Çözümler uzman ekibimize ulaşın. Son teknoloji gelişmelerini yakından takip eden uzmanlarımız, markanızın imajını ve saygınlığını yükseltmeyi hedefler.

Kimler E-Bilet Uygulamasına Geçiş Yapabilir?

E-bilet uygulamasına, halihazırda kağıt bilet düzenleyen bütün firmalar geçiş yapabilir. Biletlerinizi, elektronik ortamda müşterilerinize iletebilirsiniz. Böylece zaman, iş gücü ve para maliyetlerinden tasarruf elde edersiniz.

Kara, deniz ve hava yolu taşımacılığı yapan şirketler, Akıllı Çözümler Elektronik Bilet uygulamasına geçiş yapabilirler. Aynı zamanda sinema, spor, konser, tiyatro gibi çeşitli etkinliklerde faaliyet gösteren firmalar da Elektronik Bilet uygulamamızın avantajlarından faydalanabilirler.

Elektronik Bilet Süreçleri

Elektronik biletlerin, dijital ortamda düzenlenmesi ve elektronik araçlar vasıtasıyla iletilmesi, muhafazası ve ibrazı esastır. Ancak bilet sahibi tarafından istenilmesi halinde, düzenlenen e-bilet merkez, şube veya acentelerden kağıt olarak teslim edilmelidir.

Kağıt çıktının imzalanıp kaşelenmesine gerek yoktur. Bilet sahibi tarafından istenilmesi halinde seyahat firmaları, biletleri mali mühür ya da elektronik imza ile imzalamalıdır. Ardından elektronik araçlar vasıtasıyla teslim etmelidir.

Kağıt baskısı alınabilecek şekilde e-biletler yolcuya iletilmelidir. Yolcu listeleri ve elektronik biletlerin düzenlendiği günün ardından özel entegratör ya da mükellef tarafından Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine yüklenmelidir.

Akıllı Çözümler E-Bilet Avantajları

Akıllı Çözümler Elektronik Bilet uygulamamız ile pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Bunlar:

  • Kağıt bilet maliyeti ortadan kalkar.
  • Kaynak israfı azalır ve verimlilik artar.
  • Bilet oluşturma sırasında gerçekleşebilecek hataların önüne geçilir.
  • Bilet işlemleri için ayrı bir çalışana ihtiyaç kalmaz.
  • Biletler veri merkezlerinde en güvenli şekilde yedeklenir ve 10 yıl saklanır.
  • ERP sistemleriniz ile tam entegrasyon çalışır. Böylece biletleriniz otomatik ve en hızlı şekilde sahiplerine ulaşır.
  • 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz, tüm sorularınızı profesyonel bir şekilde cevaplar.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp