Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Sanal Santral

Bulut Santral Çözümleri

Bulut santral çözümleri, işletmeniz için daha kurumsal olma fırsatı sağlayan, çok etkili bir sistemdir. Özellikle de yoğun bir iletişim trafiği olan işletmelerin iş yükünü hafifletmek ve düzenlemek için büyük kolaylıklar sağlar. Bulut santrali en basit haliyle tanımlamak gerekirse; standart fiziksel telefonların yerini bulut teknolojisine bırakarak, telefon görüşmelerini internet üzerinden yapabildiğiniz  yeni nesil bir iletişim teknolojisidir.

Eski tip analog cihazlar ve telefon kablolarının yerini alan bulut santral hizmeti, son dönemlerde iş dünyasının en fazla tercih edilen çözümleri arasında yer alıyor. Hem genelleştirilmiş hem de spesifik çözümler üreterek her an farklı yenilikler sunan bulut teknolojisi sayesinde çok az bir maliyetle ölçülebilir, izlenebilir ve raporlanabilir kurumsal bir yapıya sahip olabilirsiniz. Son derece profesyonel ve pratik bir hizmet sunan bulut çözümler, internetin olduğu her yeri ofisiniz haline getiriyor.

Bulut Santral ile Neler Yapılabilir?

Kurulumu son derece kolay, hızlı ve masrafsız olan bulut santral sistemi, birbirine uzak olan ofislerin tüm sesli iletişim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplar. Güvenilir bir bulut mimarisi ile çağrı raporlarınızı ve santral verilerinizi korur. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz anda dahili hat sayısını kolayca artırma imkanı sunar. Bulut çözümleri sayesinde tüm ofis ve şubelerinizin aralarında ücretsiz bir şekilde konuşabilmelerini sağlar. Bunun dışında;

 • Konferans görüşmeleri
 • Detaylı çağrı kaydı
 • Çağrı transferi
 • Sesli yanıt hizmeti
 • Çağrı yönlendirme
 • Çağrı bekletme
 • Çağrı karşılama grubu
 • Rahatsız etmeyin modu
 • Dijital faks
 • Kuyruk
 • Başka bir dahiliden çağrı ekleme ve
 • Ses kaydı gibi pek çok işleve daha sahiptir.

Akıllı Çözümler ekibi olarak sunduğumuz en iyi bulut santral çözümü ile işleriniz artık çok daha teknolojik, güvenli ve hesaplı şekilde devam edecek. Markanız yeni nesil bulut teknolojisinin eşsiz fırsatlarından yararlanarak büyüsün istiyorsanız, bize hemen ulaşın.

Neden Akıllı Çözümler Bulut Santral?

Eğer işletmeniz için neden bulut santral çözümü kullanmanız gerektiğini merak ediyorsanız, bunun için pek çok sebebiniz olduğunu bilmelisiniz. Akıllı Çözümler bulut santral çözümü kullanmanız için başlıca nedenler şu şekilde sıralanabilir:

1.Teknolojiktir

Son teknolojinin bir eseri olan Bulut Santral Sistemleri, mobil olarak şirket hattınızı farklı platformlar üzerinden kullanmanızı sağlar. Bulut sistemi sayesinde; telesekreter servislerinden robot operatörlere kadar pek çok yeni nesil teknoloji hizmetinden faydalanabilirsiniz.

2.Kolaydır

Kolay kurulum imkanı sunan Bulut santral sayesinde işletme santraliniz 20 dakika içerisinde bulut sistemi için hazır hale gelir. Tüm güncelleme ve ayarlarınızı, Bulut sistemini kolayca kullanarak tamamlayabilirsiniz.

3.Ekonomiktir

Bulut santral sistemleri sizi yüksek kurulum ücretlerinden, pahalı destek hizmetlerinden, güncelleme ve yatırım maliyetlerinden kurtarır. Bunun yanı sıra herhangi bir bakım da gerektirmez. Hem iletişim maliyetlerini ortadan kaldırır hem de fiziksel olarak alan kaplamaz.

4.Esnektir

Bulut Santral Servisi kolayca taşınır ve nereye isterseniz oraya kurulabilir. Personel sayısı arttığında kapasitesi artırılarak, dahili hat sayısı sınırsız olarak büyütülebilir. Böylece dahili hattınızın kaç tane olacağının kararı size kalır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp