Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Sanal Tur

360°Sanal Gezinti Nedir?

360° Sanal Gezinti, belirli bir konumda, çok sayıda panoramik görüntünün birleştirilmesiyle oluşan, 360 derecelik görüntü ortaya koyan ve o konumda gezinmenize imkan veren görüntü dizisine verilen isimdir. 360 sanal turlar, fiziksel olarak o konumda olmadığınız halde, belirli bir alanı görüntüleyerek, farklı açılardan görebilmeyi sağlar. İhtiyaca bağlı olarak sanal turlara müzik ya da ses efektleri de eklenebilir.

360 derece sanal tur için en güzel örnek, Google Haritalar’ın sokak görünümü modudur. Bu mod sayesinde yönlendirme butonlarını kullanarak dilediğiniz sokak ya da caddede gezebilir, daha detaylı görmek istediğiniz bir yeri yakınlaştırabilirsiniz.

360 Derece Sanal Tur Hangi Sektörlerde Kullanılır?

3d sanal tur uygulaması ihtiyaca göre değişiklik gösterebilse de genellikle turizm, mağazalar ve emlak sektöründeki işletmeler tarafından kullanılıyor. Bunun yanı sıra restoranlar, eğitim kurumları, müzeler ve fabrikalar da sanal turu kullanan sektörler arasında yer alıyor.

360 tur, her sektörde kullanımı mümkün olduğu halde genellikle alacakları hizmet/ürünü veya gidecekleri yeri yakından görmek isteyen, müşterileri fazla işletmeler tarafından daha çok tercih ediliyor. Özellikle de ortaya çıkan COVID-19 yüzünden insanların sürekli evde kalmak zorunda olması, sergi ve müzelerin sanal tur üzerinden gezilme oranını bir hayli artırmış durumda.

360 Derece Sanal Tur Neden Önemli?

360 tur, görsel ürün ya da hizmet satışı yapan işletmeler için çevrimiçi trafik ve geri dönüşümleri artıran önemli bir öğedir. Bunun dışında 360 sanal turun faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Marka güvenilirliğinizi artırır
  • Yerel SEO’ da gelişme sağlar
  • Hem bütçe hem de zamandan büyük tasarruf oluşturur
  • Satışlarınızı ciddi oranda artırır
  • Markanız hakkında bilgi vericidir

Akıllı Çözümler 360 Sanal Tur ile İşletmeniz Bambaşka Görünsün

Akıllı Çözümler 360 Derece Sanal Tur hizmetimizde kullandığımız panorama player, WebVR desteklidir. Dilerseniz cep telefonlarınızı kullanarak, panoramaları sanal gözlükler eşliğinde izleyebilirsiniz. Uzman ekibimizin hazırlamış olduğu panoramalar, WebVR özelliği sayesinde 3D hissi yaratır. Yeni çekimlerimizin tamamında WebVR, standart olarak kullanılmaktadır.

İşletmenizin Google Haritalar’da yerini almasını ister misiniz? Mekanınız için hazırladığımız panoramalar, Google Street View ya da tek tek panorama halinde Google Haritalar içinde yayınlanır. Google arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda yer almak için uzman ekibimizden mutlaka 360 Derece Sanal Tur hizmeti almalısınız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp