Çalışma arkadaşı arıyoruz: Ekibimizde her zaman genç yeteneklere ihtiyacımız var..

Gigapixel Panorama

Görülmeyeni Gösterin; Gigapixel Panorama

Tüm noktalara istediğiniz kadar yaklaşabileceğiniz bir fotoğraf! Akıllı Çözümler olarak, büyük mekanlarınızın ya da şehrinizin tanıtımı için en etkili yöntemlerden biri olan Gigapixel ile fotoğrafını çekebiliriz. İstediğiniz alana yakınlaşabilir ve beğendiğiniz alanın fotoğrafını anında çekip paylaşabilirsiniz.

Gigapixel Panorama; çok sayıda megapixel fotoğrafın bir araya toplanmasıyla meydana gelir. Yüksek çözünürlükte, açısını yukardan aşağıya – soldan sağa belirleyebileceğiniz kadraja göre devasa panoramik fotoğraflar hazırlıyoruz. Belirlediğiniz ölçülere göre çekimi birkaç saat içinde tamamlayabiliyoruz.

Detaylara Odaklanın

Gigapixel panorama, fotoğrafı yakınlaştırdığınızda hızlıca yüklenir ve kalitesi bozulmadan tüm detaylara ulaşmanızı sağlar. Yüzlerce fotoğraftan oluşan bu panorama, en etkili tanıtım yöntemlerinden birini size sunar. Akıllı Çözümler olarak, yüksek çözünürlüklü ve baskıda kullanılabilir kalitede panoramalar hazırlıyoruz. Bu özel tanıtım yöntemi ve detayları için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı Çözümler olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hemen iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi & WhatsApp